Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hónapokkal ezelőtt...

Mit tegyek? Hónapokkal ezelőtt nagyon megtetszett a sógorom?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, hiába érzem úgy, hogy belészerettem, senki nem tud róla (ti, kedves Olvasók vagytok az elsők), és soha nem is fogom elmondani senkinek. Olyan szép pár a nővéremmel, már megvolt az esküvő is, szépen élnek, babát szeretnének. Amikor elmegyek hozzájuk látogatóba, akkor mindig van egy olyan szerelem-féle érzésem a sógorom iránt, de mire hazajövök, és telnek a napok, a hetek, mindig elmúlik. Nekem nincs párkapcsolatom, talán ez is lehet egy ok. Mit tegyek?
2011. júl. 25. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz párod, akkor jut eszedbe a sógor, ha meglátod.
2011. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmúlik pár nap alatt, nem lehet szerelem.

Szerintem csak irigyled, hogy olyan szépen megvannak, ha jól is néz ki meg jó fej akkor meg tetszhet is.

Hidd el, ha te is találsz magadnak valakit, már nem fog a sógorodon járni az eszed.:)

2011. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elfelejteni.

Ha rágondolsz, tereld el a gondolataidat.

Ha nem lesz kapcsolatotok, akkor az neked szenvedés.

Ha lenne kapcsolatotok, az meg borzalmas dolog lenne mind a hármótokra nézve.

2011. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Hogyhogy mit tegyél?

Szerinted???


Vagy azt remélted valaki majd azt írja, menj és szedd el a tesódtól?

2011. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Egyszerű a megoldás:


Arra gondoljál, hogy majd amikor neked is lesz párod,

jön egy ilyen kis cafka (mint te) és szemet vet rá !!

Mit szólnál??

2011. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne a cafka a kérdező? Nem rakta szét a lábát a sógigyereknek, az érzéseink viszont kéretlenül jönnek. Nagyon helyes, hogy nem csináltál semmit és azt is ajánlom, hogy a továbbiakban sem kellene. Legyél vele jó, baráti viszonyban, de ne hívd fel magadra a figyelmét és ne kezdj ki vele. Összezavarnád szerencsétlent és a saját testvérednek is betennél.
2011. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Isten őrizzen, hogy én elvenném a nővéremtől, ez meg sem fordulna a fejemben, nem vagyok hülye, cafka meg főleg nem! Tudom, hogy milyen érzés, ha egy férfi elhagyja a családját, nem kívánom senkinek! :'( Csak kultúrált (!) véleményekre lettem volna kíváncsi, és megkérem, hogy kíméljetek az ilyen, és ehhez hasonló válaszoktól, mert ismeretlenül nagyon könnyű a szavakkal dobálózni!
2011. júl. 25. 12:55
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Szóval, csak neked tetsző véleményt lehet írni??
2011. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem. Nem csak nekem tetsző véleményt lehet írni, mert mindenkinek szüksége van a kritikára (is). De attól, hogy megtetszett a sógorom (de Isten őrizz, hogy én feldúlnám az ő életüket, márcsak a nagy korkülönbség miatt sem), még nem vagyok cafka! Becsületes, tisztességes ember vagyok, de ismeretlenül ugye ezt nehéz bebizonyítani...

A válaszokat pedig továbbra is várom azoktól, akik kultúr módon ki tudják fejezni a véleményüket.

2011. júl. 25. 13:02
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
A 12:52-ben mi nem tetszett?
2011. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!