Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi meg, hogy...

Miért nem engedi meg, hogy vele aludjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már muszáj,hogy ide írjak,mert nem tudok mit tenni! Annyira rossz, 17éves vagyok,és másfél éve vagyok a 20éves barátommal!Anyuék is nagyon szeretik, átjöhet minden nap,de soha nem aludhat itt,és én sem nála! Bárhol vagyunk 9re haza kell érnem! Minden ismerősöm,barátnőm már 2hónap után együtt aludhatott a barátjával, nekem pedig ő nem "egy pasi",hanem a barátom. Jövőhéten anyuék elutaznak vidékre a rokonokhoz, és a bátyjámmal kell itthon maradnom! Nem is merem megkérdezni,hogy ott maradhatok-e a barátomnál? Már ő is kezdi furcsálni,hogy mi az,hogy 17évesen nem aludhatunk együtt! Mikor felhoztam anyumnak,akkor annyit mondott rá,hogy még 2 iskolai évet el kell végezned! Szó se lehet róla! Így is sok van neked megengedve! Jönnek az ünnepek,annyira jó lenne,ha egy éjszakát vele aludhatnék! Az iskolára nem foghatja,mert jó jegyeim vannak,bár ő azt mondja,hogy nem tanulok,pedig igen,csak nincs itthon nem látja! Hogy engedhetné meg?


Köszönöm!


2011. ápr. 20. 09:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
A barátod mit szól ehhez?
2011. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Már ő is mondja,hogy szeretne velem aludni, nem mindig,csak néha olyan jó lenne, és nem érti,hogy miért nem engedik meg? Megkérdezte anyát,annyit mondott rá,hogy "szó se lehet róla"! De már neki is rossz!
2011. ápr. 20. 09:52
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Mi 6 évig voltunk együtt, 13 éves koromban jöttem össze vele ő 14 volt. A 6 év alatt csak akkor aludtunk együtt amikor anyáék nyaralni voltak és nővérem se volt itthon. Kb olyan 2x. Szóval megértelek, hogy aggódsz, de kibírtuk azt a 6 évet. Azóta engedékenyebbek lettek, mert elmentem egy randira és hajnal 3kor jöttem haza, elmondtam hogy éjfél óta kint ültünk az autóba.. aztmondták legközelebb hozzam be, és aludjunk itt nyugodtan, ne vezessen éjszaka haza. Ennyi :) azóta együtt vagyunk 1,5 éve :)24L
2011. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez nem fog változni, akármit csinálsz :( Ha ott aludna a srác, azzal túl nyilvánvaló lenne, hogy a kislányuk szexel, és az "hogy nézne már ki"? Nem tudom, érted-e? Vannak dolgok, amiket felszín alatt "elfogadnak" az emberek, de ha látszik, akkor már nem. Na ez is ilyen.

Az én Anyukám is csak egyetemtől engedte, és nagyjából egyet is értek ezzel. (Bár tegyük fel, a saját 17 éves lányom esetében ha tényleg egy komoly 1,5 éves kapcsolat egy rendes sráccal, lehet, meggondolnám magam.)

2011. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Vannak ilyen anyukák.

Az enyém sem engedte meg, csak miután összeházasodtunk.

2011. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ész érvekkel nem lehet megbeszélni, én biztos, kipróbálnám. Mi lenne, ha egyszer pl. nem érnél haza 9-re? Mit csinálnának? Amúgy sok mindent nem tudsz tenni, mert úgyis megkapod tőle, hogy amíg ő tart el, meg ott élsz a szüleiddel, addig azt kell tenned, amit ők akarnak.
2011. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ajj,ne szomorítsatok el..:) úgy megkérdezném,hogy ha elmennek itthonról,csak 1éjszakát nem tölthetnék a barátommal? Nem lenne nagy kérés.. De olyan jó lenne.. Minden barátnőm már ott aludhat a barátjánál.. Barátom is mondta,hogy előző csaja már 3hónap után vele aludt. És nem egy r..banc vagyok,hogy AKÁRKI itt aludjon, csak ő..
2011. ápr. 20. 09:57
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát igen,mondjuk a 9-re hazaérést túlzásnak tartom. Próbálj meg esetleg "látványosabban" tanulni, azaz akkor, amikor ő is otthon van, bár nem sok esély van, hogy ezen segít.
2011. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Minden barátnőm már ott aludhat a barátjánál.."


Na ez az ami 100%, hogy nem fog használni, ha ezzel hozakodsz elő.


És szerintem azt próbáld először, hogy a srác aludjon nálatok, talán az kevésbé "súlyos", mintha Te nála,mert mégiscsak otthon vagy.

2011. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy értesd meg anyuddal, hogy nagyon nem ezen múlik, hogy szűz vagy e még vagy sem. Persze mindezt finoman. Ha felfogja, hogy ha akarjátok így is úgy is lefekszetek egymással, mert azt nappal is lehet, akkor talán megenyhül.

Amúgy nem tudom mit gondol rólad/rólatok erről.


Nézd, aki egy kicsit is idősebb a mai tini korosztálynál még úgy gondolkodik, hogy hát igen, azért ez nincsen rendjén. De ezt nehéz megérteni annak, aki más szellemben nőtt fel. Én nem tartom magam öregnek 33 évesen, de megmondom őszintén, ha a harmadikos gimnazista lányom elém állna, hogy akkor itt alszik a barátja, hááát én is megvakarnám a fejem. Bár a végén valszínű nem mondanék nemet, mert az észérvek győznének a régimódi erkölcsi érvek felett. Meg emlékszem milyen volt 17 évesnek lenni... sokan sajnos elfelejtik. Bár az is igaz, hogy sokmindent csak utólag lehet megérteni... na mindegy, ezt gondolom úgyis tudod.


Szóval valahogy észérvekkel. Amúgy ha kisebb településen laktok, akkor még közrejátszhat a "mit szólnak a szomszédok" feeling is.

2011. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!