Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi meg édesapám...

Miért nem engedi meg édesapám hogy ott aludjak a barátomnál? Hogy lehetne, , rábeszélni, , , megbeszélni vele hogy megengedje?

Figyelt kérdés

17éves vagyok /lány/ és édesapám nem akarja megengedni hogy ott aludjak nála..A barátom meg nem tud itt aludni nálam mert sokaln vagyunk és nem igazán férnénk el.

Szeretnék vele aludni ,vele ébredni ,nézni ahogy álmodik, hallgatni ahogy szuszog mellettem ..ez nagyon hijányzik nekem .Pedig már 2éve együtt vagyunk.

Tanácsokat kérek hogyan tudnám megbeszélni édesapámmal ezt a dolgot,anyukám megengedi,de apám a döntő...


2010. márc. 28. 13:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
ígérd meg neki, hogy eljársz helyesírás korrepre.
2010. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
pont mint nálam... :D
2010. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Bocsi ,csak siettem ...
2010. márc. 28. 13:29
 4/18 anonim ***** válasza:

Azért nem engedi mert fél hogy ott fogtok kupakolni náluk :)

Próbáld azt hogy sok közös programot szervezel ahol apukád meg a barátod is ottvan és akkor lehet meg fog benne bízni.

2010. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

hello,érttségizz le,menj főiskolára,költözz el otthonról ennek hatására,utána engedékenyebb lesz.

Tudom,hogy viccesen hangzik,de nálunk ez volt a gyógyír erre a problémára..2évvel később pedig már abba is belement,hogy összeköltözzek a párommal,ennyi idősen,mint te pedig még csak meg sem lehetett említeni ezt a témát,kb.

Rábeszélni szerintem addig sehogy sem tudod,Te az ő kicsike kislánya maradsz,és félt a "csúnya,goosz fiúktól"

2010. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Tartsd tiszteletben a szüleid elveit az ő házukban. A sajátodban majd azt csinálsz, amit akarsz. Én 33 vagyok, ha a szüleimnél alszunk, a mai napig külön szobában alszunk, mert őket úgy nevelték, hogy csak házasság után lehet együtt aludni.

Közben a mi lakásunkban meg együtt élünk, úgyhogy sok értelme nincs a különalvásnak. Ezt ők is tudják, de tiszteletben tartjuk egymás véleményét.

2010. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Apukád még nem akar nagypapa lenni. Talán ha beavatnád, hogy mindent tudsz a fogamzásgátlásról, akkor lehet hogy beadná a derekát :)
2010. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki ,meg beszéltünk róla hogy minden tudok ,és ezt ő is nagyon jó tudja..

De akkor sem akarja megengedni ,és nemtudom hogy miért...

Tippek ?

2010. márc. 30. 16:35
 9/18 anonim ***** válasza:
Hogy micsoda maradi szülők vannak. Lehet, hogy tehernek gondol téged a párod szüleinél. ? Egy szülő miért nem gondolja bele magát a gyereke helyzetébe? Két lehetőség van szerintem, leültök és őszintén beszélgettek az érzéseitekről, ő is és te is őszinte leszel. Másdik lehetőség, egyáltalán nem megy bele, de ez csak további problémát fog szülni. Anno nálam is így volt, és mi az eredmény, nem a legjobb a kapcsolatunk a hülye szabályaik miatt, de engem már nem érdekel, élem a saját életem. Egyébként gyereket bárhol, bármikor lehet alkotni. Sok erőt és kitartást kívánok neked.
2010. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Legelőször vegyél nyelvtanórákat, arra,hogy hijányzik nem lehet ráfogni a siettséget...

Ez úgy gondolom nem maradiság kérdése..17 évesen megértem,hogy az édesapád nem akarja engedni,hogy ottaludjon. Ez sajnos már csak ilyen. (egyébként olyan buták az emberek,kufircolni ugyebár nem csak ágyban párnák közt lehet,így emiatt nem engedni...)

Én 20 évesen hoztam haza a barátomat( egyetemen ismertem meg,nem egy városban lakunk). Rögtön megengedték,de...Ő aludt az én szobámban én meg a nappaliban. Ez így ment egy darabig(pár alkalom),aztán véletlenül bekerültem hozzá,amikor már mindenki aludt:) Azután nem volt több különalvás,engedélyezték a dolgot.

2010. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!