Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi meg, hogy...

Miért nem engedi meg, hogy vele aludjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már muszáj,hogy ide írjak,mert nem tudok mit tenni! Annyira rossz, 17éves vagyok,és másfél éve vagyok a 20éves barátommal!Anyuék is nagyon szeretik, átjöhet minden nap,de soha nem aludhat itt,és én sem nála! Bárhol vagyunk 9re haza kell érnem! Minden ismerősöm,barátnőm már 2hónap után együtt aludhatott a barátjával, nekem pedig ő nem "egy pasi",hanem a barátom. Jövőhéten anyuék elutaznak vidékre a rokonokhoz, és a bátyjámmal kell itthon maradnom! Nem is merem megkérdezni,hogy ott maradhatok-e a barátomnál? Már ő is kezdi furcsálni,hogy mi az,hogy 17évesen nem aludhatunk együtt! Mikor felhoztam anyumnak,akkor annyit mondott rá,hogy még 2 iskolai évet el kell végezned! Szó se lehet róla! Így is sok van neked megengedve! Jönnek az ünnepek,annyira jó lenne,ha egy éjszakát vele aludhatnék! Az iskolára nem foghatja,mert jó jegyeim vannak,bár ő azt mondja,hogy nem tanulok,pedig igen,csak nincs itthon nem látja! Hogy engedhetné meg?


Köszönöm!


2011. ápr. 20. 09:48
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Anyuval már beszélgettük a szexről,mondta,hogy szóljak,ha lesz valami blabla. Mondtam neki,hogy szeretném,akkor meghallgattam a kiselőadást a védekezésről,megbeszéltük,hogy nyáron lesz gyógyszer,azóta nem jött témába.
2011. ápr. 20. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!