Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tanácstalan húg. Bocsánat...

Egy tanácstalan húg. Bocsánat a helyes írási hibákért! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nővérem öngyilkossági oldalakat nézett:mérgezéses módszerek, hogyan legyek öngyilkos stb. én egy 13 éves lány vagyok és a nővérem 20 éves. Anyának megmondtam. Jól tettem? Nagyon félek hiszen az unoka tesom felakasztotta magát és lehet netán utánna akar menni. Nem birnék ki mégegy olyan fájdalmat amit az unokatesomnál éreztem. Meg attól is félek hogy ezért amiért elmondtam beköp anyájéknak hogy cigiztem:S nagyon félek a haláltol meg hogy beköp. Nem tudom mit tegyek??
2011. ápr. 20. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy öngyilkos akar lenni, csak kíváncsi típus. Szerintem én is nézegetnék ilyen oldalakat (nem is tudtam, hogy létezik ilyen :)), csak úgy, kíváncsiságból.


13 évesen bagózol? Nagyon is jól teszi a tesód, ha beköp.

2011. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy még elő vagok és arra jutottam, hogy ha valaki meg akar halni, nem hiszem, hogy előtte nekiállna öngyilkos honlapokat nézegetni, hanem megteszi és kész.
2011. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Okvetlenül mond el, kibirod ha beköp a cigizés miatt. Gondolkozz, most irtad, hogy azt nem birnád ki, ha meg is tenné.

Ha nem is tervezi a nővéred, talán segitségre szorul, és a családjára van szüksége.

2011. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak kiprobáltam! de nem tudm hogy beköpne-e lehet h nem is.megmondtam anyának de félek mit fog majd mondani:(
2011. ápr. 20. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Lehet, segítségre van szüksége, és épp ezzel mentetted meg az életét!
2011. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jòl tettted, hogy elmondat, de ha félsz, hogy bekôp, akkor àllj oda anyàd elé ôszintén, és mondd el, hogy anya, képzeld, kipròbàltam a cigit, és tôkre nem jôtt be... Csak, hogy tudd anya, azért mondtam el. Az ôszinteség mindig a legegyenesebb ùt, ahol soha nem kell félned semmitôl, hogy mi derûl ki..

én is hazudoztam sokat anno, aztàn kb 15 évesen ràjôttem, hogy nem éri meg... Megcsinàltam a hûlyeségemet akkoris, de mindig bevallottam, magamtòl, ìgy megùsztam egy egy veszekedéssel, de sokkal nyugodtabban fekûdtem le minden este aludni, csak ezt tudom neked is tanàcsolni.

A nôvéreddel kapcsolatban se aggòdj, az hogy valaki ezeket nézegeti, az még nem jelent semmmit, viszont jò, ha tudsz ròla és jò, hogy nem tartottad magadban!!!

2011. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bátor dolog volt hogy elmondtad! És ha be is köpne,akkor is megérte! Mert egy haragos testvér jobb, mint egy halott testvér! Szerintem nagyon jól tetted, mert lehetséges h a dolog öngyilkos gondolatokat jelez, és ha időben észrevesszük a jeleket életeket menthetünk. Annyira bátor vagy! Szívesen megölelnélek érte!
2011. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)))
2011. ápr. 20. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!