Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond ilyeneket a tesóm?...

Miért mond ilyeneket a tesóm? 11/l

Figyelt kérdés

Ma hazajött(anyáék nincsenek itthon éjfélkor jönnek kb.)és kérdezte, h mennyi kenyér van mutattam, h ennyi mondta, h kérjek mamától pénzt, és veszünk és majd reggel odaadjuk mamának.Mondtam, h én nem akarok tőle kérni, leku.rvázott, leri.ngyózott, meg hozzám vágta a kést.

A telefonomon nincsen pénz, sem sms-t nem tudok küldeni, hogy tudnám elérni anyáékat?(nincs e-mail,csak telefon, de én azt nem tudom felhívni, mert nem.)

Mit csináljak vele éjfélig?:S

(holnap már szünet azért leszek fent sokáig)


2011. ápr. 20. 17:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Nem tudod felhívni, mert nem? Mondjuk de igen?
2011. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves a tesód?Gyakran viselkedik így?Nem lehet,hogy ivott,vagy drogozott?Aggódom értem,nehogy bántson,ha ilyen feldúlt állapotban van!Nem tudnál addig,amíg nem jönnek anyukádék elmenni egy közeli barátnődhöz,nagymamádhoz,rokonodhoz?Vagy legalább felnőtt segítségét kérni?Írj vissza!
2011. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:

mindig így szokott veled viselkedni, vagy csak ma lett hirtelen ilyen?

ha általában igen, akkor jobb lenne, ha beszélnél vele, mond meg neki, hogy rosszul esik neked, ha így beszél veled...az is lehet, hogy ma történt vele valami, ami igencsak felzaklatta... a lényeg, hogy ma ne nagyon foglalkozz vele, nehogy nagyon eldurvuljon a helyzet.. ha más megoldás nincsen, beszélj a szüleiddel róla

2011. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Kedves tizenegy éves lány, második válaszolónak nagyon is igaza van!!
2011. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Sziasztok, 18/F nagyon sokx ilyen most is ezt mondja:Várjál, a laptopodat b@szhatod..meg ilyenek:S nem tom, h nem-e szívott vmit.Sajnos az utcánkba nem lakik barátom:S
2011. ápr. 20. 17:58
 6/41 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Tényleg úgy látszik,hogy most "el van borulva" az agya.Ne provokáld,ne mondj neki semmit!Nagymamád messze lakik?Nem muszáj,hogy barátnőd,de egy kedvesebb,normálisabb szomszédhoz is átmehetsz!

2011. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Itt csak öregek laknak:S, szerintem bemegyek a szobámba, magamra csukom az ajtót és csak fürdeni meg fogatmosni megyek ki.
2011. ápr. 20. 18:08
 8/41 anonim ***** válasza:

18:06-os vagyok.

Nem tudom,én a helyedben nem biztos,hogy otthon maradnék.

Ha valaki alkoholos,vagy kábítószeres befolyásoltság alatt van,akkor bármit tehet akár akaratán kívül is.Éjfél meg még elég messze van.De te tudod.

2011. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
de miért nem jó a telefon? vezetékes pl? simán felhívhatod anyudékat, és mondd el nekik..
2011. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

irj néha hogy jól vagy e!

semmiképp ne provokáld, mert a végén bántani fog

vezetékes telefonotok nincsen? azon felhívhatnád anyukádékat

vagy nem vagytok t-mobile-osok?

ott tudsz egy visszahívó sms-t küldeni ha nincsen pénz a kártyádon

irj!

2011. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!