Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok hajlandó ezt...

Nem vagyok hajlandó ezt annyiban hagyni! Hogyan bántsam meg az öreglányt, h vegye már észre magát?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. A szüleim elváltak 10en nem tom hány éve. Én és a nővérem anyukánkhoz került,aki egyedül nevelt minket. Apám nem keresett minket,ha jött értünk akkor anya nem engedett vele el láthatásra mert olyan részeg volt a lábán nem bírt megállni. A gyerektartást se fizette(10.000Ft lett volna kettőnkre) sose,és azóta se támogat semmiben.

A tesóm a minap lement mamánkhoz,aki adott neki egy ezrest amit nem kell vissza adni meg elmesélte h hallotta h én meg anyám minden hétvégén részegre isszuk magunkat. (tudni kell h mikor néha buliba megyek akkor anyukámmal szoktam menni. Jól néz ki,és fiatal,szeretek vele bulizni). Tesóm mondja ez nem igaz,mert anya is meg én is állandóan túlórázunk. Erre a mamám azt mondja neki,h "az utcasarkon ott túlórázik". És ezt az anyukámra érti.

Tudni kell azt is h a családba csak én meg anya dolgozunk.tesóm itthon van egyedülálló anyaként gyesen,és ő az aki majd minden hétvégén a mi nyakunkba szarja a gyerekét,metz ő buliba megy.

A mamám azt is mondta tesómnak,h hallotta h ő is eljárkál buliba. MOndta tesóm neki,h hát igen.. néha. Erre azt mondja h kell is néha a kikapcsolódás. (ja,csaka tesóm minden egyes péntek szombat megy,ez már túl megy néha fogalmán)

Ám ami a leginkább bosszant ,az h a tesóm elvette az ezrest és nem védte meg anyukámat(meg mondjuk engem se). Én a pofájába vágtam volna a koszos pénzét!


Azt tervezem h elmegyek hozzá és kicsit beolvasok neki,h vegyen már vissza! Nincs joga lek.urvázni az anyámat aki tényleg a belét kidolgozza h megtudjunk élni!


Nem érdekel ha megharagszik,engem eddig is vmi oknál fogva utált,most már legalább lesz OKA is.

Akkor mit mondjak neki?


2011. ápr. 20. 23:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

"mi nyakunkba szarja a gyerekét"

Ejha!

2011. ápr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

tudod,egyszer kétszer még szívesen vigyáz rá az ember. de állandó jeleggel ezt már nagyon durva. Volt h nem tudott anyukám lefeküdni a 12 óra éjszakai munka után,mert a tesóm elfelejtett buli után hazajönni,délután egykor jött haza.És anyukámnak még este 6ra vissza kellett mennie.

Nekem is volt olyan nem egyszer h egész este nem aludtam,mert tesóm buliba ment,a gyerek meg egész végig ébren volt,anyukám dolgozott,és reggel meg mennem kellett dolgozni.

Már rettegek ha eljön a hétvég. van mikor ugy lép le buliba h el altatja a gyereket és ha felébredne arra vki épp hazaér a munkából. De mamám szerint ő jól teszi h kikapcsolódik...Pfff...


De most nem ez a kérdés. Hanem az h hogyan bántsam meg a mamám h észre vegye magát?

2011. ápr. 21. 00:06
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Sztem nem érdemes visszavágni neki. Egyszerűen ne menj a környékére sem, és ennyi. A tesódnak meg mondjátok meg, hogy max. Havonta 2 buli erejéig vállaljátok a gyerekét, ha nem tetszik akkor meg költözzön el. Ha arra volt esze, hogy gyereket csináltasson magának,akkor arra is legyen, hogy nevelje ő.

Nem érdemes bosszút forralnod, és haragot hordoznod a szívedben. Nagyon rossz tanácsadó tud lenni, és az egészségedre is veszélyes lehet.

Felnőtt eberek vagytok, a családban beszéljétek meg a gondjaitokat. Ne kiszúrjatok egymással.

2011. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Vágd meg a kommunikációt vele. Se karácsonyozás, se semmi. Maradjon örökre egyedül.
2011. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%

Neked ilyenekre van időd?

Nem mindegy ki mit mond?


Ha itt most 50 en leugatnak, mindenkihez el fogsz menni egyenként beolvasni?


Sztem inkább tanulj!!!

Több értelme van...

2011. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Vedd úgy, hogy ez a büdös banya neked senkid, egy szót nem érdemes rá vesztegetni. Ne dédelgesd magadban a dühöt, mert megbetegszel.Szeresd anyukádat továbbra is úgy, mint eddig.

Testvéreddel pedig hármasban üljetek le, és meg kellene vele beszélni, hogy mennyit csicskáztok rá ezután. Ha akartok, akkor semennyit.Ha a kisasszony nem tudja ellátni a gyerekét, akkor talán jobb helye lenne nem az ő oldala mellett tartani.És meg kell vele értetni, hogy aki gyereket szül, annak jó hosszú időre le kell mondani a bulikról, és ez rá is vonatkozik.

2011. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Viheti a gyereket a nagymamához is, jó kis bébicsősz lesz belőle. Ha már így pártolja a "kikapcsolódást".

Előző

2011. ápr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Hú tényleg,ez eszembe sem jutott!Miért nem a kavarós vénasszony vigyáz a kisunokára,míg anyukája buliban van?
2011. ápr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt akartam kérdezni,hogy a nagyi miért nem vigyáz az uncsira hétvégeken?Én sem hagynám,hogy a testvérem folyamatossan az én nyakamba varrja a gyerekét,mert ő bulizik.A nayinak meg elég ha irsz egy beolvasó levelet,és elfelejted,a franc menne felé..
2011. ápr. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Micsoda család!! Azért én örülök,hogy nem ilyen helyzetben élek..
2011. ápr. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!