Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném barátnőm nagypapáját...

Szeretném barátnőm nagypapáját megtalálni Kanadába van rá eséj? . A barátnőm sajnos nem ismeri nem is volt igazából nagy papája ezért nagyon sajnálom. Nagy álma az hogy egyszer találkozon vele vagy beszélhessen vele telefonon.

Figyelt kérdés
A másik nagypapája sajnos nagyon hamar meghalt. Ebben szeretnék én segíteni neki. A kanadai nagypapája él még de sajnos semmit nem tudnak róla.Szeretnék főleg olyanok segítségét kérni kérni,akik kint élnek Kanadába és szivesen segítenének nekem.Segítene ebben valaki?
2011. ápr. 21. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Canadhun.com

A helyesírás-szittert kapcsold be, mert ők kényesek a jó magyarságra.

Ezért úgy írd, hogy esély.

2011. ápr. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan oldalak, amiken utana tudtok nezni. Pl. white pages Canada neven keress ra es arra is gondoljatok, hogy kozben talan angolositotta a nevet. A kort is alt. odairjak, igy lehet, hogy van eselyetek valamit megtudni rola. Persze a teljes nevet mindenkeppen tudni kell. Azt tudjatok, hogy melyik reszen elhet?
2011. ápr. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek: a cím pontosan: Canada.hun
2011. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Papa 62,

canadahun.com

Én már csak tudom!

2011. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!