Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem találom a megoldást. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom a megoldást. Nem akarok férjhez menni, de páromnak ez lenne minden álma. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Nem akartam soha sem nagy esküvőt, mert van egy halom rokonom akiket nem akarok meghívni. De a kis esküvő, tehát kb 5-10 ember az meg olyan mintha csak a gyerek miatt csinálnak (terhes vagyok). Idén beszélgettünk róla, nyáron még együtt terveztük az esküvőt, de azóta valami meg változott, egyszerűen nem akarom. De szegény párom annyira várná. Ha valaha is férjhez mennék, akkor maximum mikor a gyerek/gyerekek már 5-6 évesek. Ti mit tennétek?
2010. dec. 20. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
"egyszerüen nem akarom"....akkor ne is tedd mert biztos meg van az oka, hogy miért nem akarod! Ezt a témát meg kellett volna beszélni a családtervezés előtt, de gondolom nem volt "tervezés" Ezt a témát csak a pároddal tudod megbeszélni... sok sikert!
2010. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem se erőltessétek a dolgot.

Terhes kismamaként pedig tényleg nem egy leányálom egész este a lagzi alatt pörögni, vemdégek előtt jópofizni stb., főleg, ha már nagy a pocid.

2010. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Én férjhez mennék, de ezt mindenki maga dönti el... Én konzervatív vagyok ilyen téren, előbb házasság aztán gyerek,már csak a magam megnyugtatása végett is.
2010. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

"Olyan, mintha a gyerek miatt lenne" Kinek olyan? Ti tudjátok, hogy nem erről van szó. Csak nem attól teszed függővé hogy összeházasodtok-e, hogy ki mit pletykál? :D

Persze, ne erőltesd, ha nem akarod, de én biztos úgy érezném, ha a párom, akivel már az esküvőt terveztük, hirtelen visszamondaná, hogy már nem biztos a kapcsolatunkban.

Jó, megértem, hogy nem akarod, de akkor minek kellett hagyni a párodnak, hogy beleélje magát? Minek kellet vele együtt tervezgetni? Egyáltalán tudod, mit akarsz, vagy mindig mást?

2010. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

miért számít az, hogy hány évesek a gyerekek? én ezt nem értem... miben más az, ha nincs gyerek, ha van gyerek de pl. 2-3 éves, vagy ha 5-6 esetleg 12-14???

Mi köze a gyerek korának a házassághoz???

ha nem akarsz férjhez menni, akkor ne menj... azért erre a kor-kérdésre szeretnék választ kapni, érdekel.

2010. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tetris ***** válasza:
88%

Olyan ciki nagy hassal odaállni. Viszont...

Az ember lányát nem kérik meg minden nap. Lehet, hogy eltelik 1-2 hónap, év és már a párod nem akar majd nősülni. A férfiak erre olyan nehezen szánják rá magukat!

Ha már útban az a gyerek, és meg is fogjátok tartani, mert eldöntöttétek,akkor sztem érdemes lenne összeházasodni, együtt maradni. A gyerek érdeke, hogy teljes családban nőjön fel.

Más kérdés viszont, hogy te felkészültél-e az anyaságra, és a feleség szerepre? Képes vagy-e elviselni az ezzel járó kötöttségeket?

Ha csak szikrányi kétely is van magadban ez iránt, akkor inkább hagyd a fenébe a dolgot. Sztem nem is annyira a párod iránti szeretetben vagy bizonytalan, mint inkább saját magadban. Akkor meg minek most gyerek?

2010. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Vannak utazási irodák, amik direkt szerveznek pároknak "esküvős "utakat pl. az Azori szigetekre. Ott egy hét szállodában, összead Titeket egy helyi anyakönyvvezető, Rajtatok kívül csak két tanú van. Nászút és esküvő egyben. Ez kompromisszumos megoldás lehet, én a helyetekben ilyenre fizetnék be. Ne haragudj, hogy ilyet írok, de ha most lesz lagzi az összes rosszindulatú rokon azon fog csámcsogni, hogy a "gyerek miatt vette csak el!!!". Bár, ki nem sz@rja le őket?!
2010. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én bizony venném a bátorságot és két tanú jelenlétében tartanám meg az esküvőt, arra hivatkoznék, hogy terhesen nem bírom a megerőltetést, a sürgést - forgást, amit egy lagzi jelentene, és sokat kell pihennem.
2010. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is két tanús esküvőt rendeznék. Kit érdekel mit gondolnak? Csak ti számítotok.
2010. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!