Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek húsvétra a gyerekek...

Mit vegyek húsvétra a gyerekeknek? Kereszttesóim, és mindenük megvan de valami apróságra gondoltam az édességek mellé! 18hónapos kislánynak gondoltam buborék fújót!? 12 éves lány? 7 éves fiú?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 12:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ezért hangsúlyoztam hogy apróságra gondoltam.Nem nagy ajándékra,olyanra ami fejenként 1000ftot meghaladja!!
2011. ápr. 21. 12:36
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell minden ünnepből karácsonyt csinálni."


Miért mi a karácsony? Egy vallásos embernek a húsvét ugyan olyan nagy ünnep, mint a karácsony. Egy nem vallásos embernek, pedig miért nem mindegy? Én tíz éves korom óta nem szeretem a karácsonyt, nem szeretem a karácsonyfát, a hosszú ünnepélyes ruhákat, a karácsonyi dalokat, nem szeretem a pulykát, a forralt bort, a bejglit. Karácsonykor megajándékozom a szeretteimet, de én csak a legapróbb dolgokat kapom ilyenkor. Viszont a húsvét kicsi korom óta, a legkedvesebb ünnep számomra, mert imádok mindent, amiről szól, a sütés főzést előtte, magukat az ételeket, a hangulatot, a díszítést, a kertben eldugott ajándékokat. Nekem a húsvét az igazi ünnep, nem a karácsony, ne mondja meg senki, miből mit nem lehet csinálni.


Kérdező, valaki már írta, hogy minden gyerek ugyan azt kapja. Ez nálunk is így volt mikor kicsik voltunk, öten voltunk unokatestvérek, együtt ünnepeltünk, mindig ugyan azt kaptuk, csak más színben, ha kis csomagokat kaptunk, abban is mindig hasonló dolgok voltak elrejtve, olyanok amiknek egy kisfiú, és egy kislány is örül. Így nem volt soha veszekedés. :)

2011. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
7 éves fiúnak buborékfújó tökéletes.
2011. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Semmit. A fiú ha meglocsol tojást adj neki. Ennyi.
2011. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Készségfejlesztő játékokban nem gondolkodsz? Akár egy drágábbat, amit a két nagyobb (ha testvérek) közösen kapnak. Helyesírási gyakorló, 12 éves lány már szeret olvasni jó esetben, ifjúsági regény, ami illik hozzá. Én mindig hasznos ajándékokat veszek vagy csinálok a gyerekeknek, amiből tanulhatnak, fejleszti őket abban, amire épp szükségük van. Keresztlányom meg a húga pl. (11 és 8 évesek) a korukhoz megfelelő helyesrási gyakorlót kapnak, mert borzasztó a helyesírásuk, figyelmetlenek, a kisebbik pedig (6 éves) korának megfelelő foglalkoztatót, amivel fejlődhet, amiben kell neki. A két unokaöcsém pedig közösen kapnak egy könyvet (12 és 9 évesek), amiben logikai feladványok, könnyebb kvzkérdések, érdekes történetek és hasonlók vannak, plusz édesség mellé mindenkinek.
2011. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!