Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok képes kapcsol...

Miért nem vagyok képes kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok. Mostanában vélem felfedezni magamban,hogy elég különös szemmel nézem a világot.Ezalatt értem azt,hogy nem vagyok képes egy fiút sem megtűrni magam mellett. Ha van barátom úgy érzem mintha elvették volna a szabadságom vagygy nem is tudom. Sokszor volt úgy,hogy egy-egy fiú addig kellett míg az enyém nem lett(jó volt álmodozni róla,hogy az enyém lesz meg ilyenek),ha már nem kellett küzdenem érte nem érdekelt.Most is van egy fiúm,aki egyik közösségi oldalon írkálja az űzenőfalamra,hogy így szeretlek,úgy szeretlek én meg csak fogom a fejem,mert utálom ha így nyilvánosság elé hozza,hogy "együtt vagyunk".Rosszúl vagyok,ha "Kicsimnek" hív,és nyilvánosan ölelget. Kérlek ne ítéljete el,csak azt szeretném megtudni,hogy miért vagyok ilyen,mert nem értem. Vágyom barátra valahol,de ha van akkor meg a szabadságra,szingliségre. Előre is köszönöm!

Előre is köszönöm!


2011. ápr. 21. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
18 vagy. Ha 10 év múlva is így érzed, akkor van gond.
2011. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 napietus ***** válasza:
100%

én abszolút megértelek! ugyanígy éreztem, mint Te (nekem sem a zsákmány volt a lényeg, az nem is kellett, a vadászatot élveztem csak :P:D), egészen addig, amíg a férjemet meg nem ismertem. igaz, hogy ő sosem nyálaskodott, pláne nem nyilvánosan, sőt, egyszerűen még ma sem tudnék olyat mondani, hogy ez vagy az kifejezetten idegesítene benne :)


szóval: nyugi. fiatal vagy még nagyon. meg fogod találni a párod, onnan tudod majd, hogy ő az, hogy nem vágysz már a függetlenségre :) én is onnan tudtam :)


29/N

2011. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért van ez, mert még nem vagy elég érett egy tartós kapcsolatra. Ez nem baj. Idővel változni fog. Az is lehet, hogy még nem találtad meg az igazit. Akikkel jársz, azokat csak kedveled, ezért nem ragaszkodsz hozzájuk. Ha majd eljön a nagy Ő, akkor azt fogod érezni, hogy állandóan vele szeretnél lenni és ki akarod kiabálni a világnak, hogy mennyire imádod. Legyél türelmes és várj a nagy szerelemre.
2011. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még éretlen vagy egy komoly kapcsolatra. Ez nem korfüggő. Én még 25 évesen is éretlen voltam rá. Talán az első, igazi, mély szerelem megtapasztalásával érik meg rá az ember. Vagy még akkor sem.
2011. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Ooopsz! Én 36 éves vagyok, és nem vagyok képes kapcsolatban élni. Sőt, megtűrni sem magam mellett senkit. Ugyanazokat érzem, amit a kérdező leírt.

(12 évig voltam házas. Jó ember, egyetlen egy baja van, hogy az ágyban egy nulla volt mindig. Majd volt két hosszú kapcsolatom. Mindkettőnek anyakomplexusos és primitív viselkedéssel megáldott "hülyegyerek" volt.) pl. napjában kétszer fosta úgy össze a wc-t, hogy nem ismerte a wc kefét, mert anyuci nem tanította meg neki. Kádkimosás maga után, az mi? Fogmosás, az minek? De mindig márkás cuccokban járt, mert ő nem vesz fel kínait.... Tipikus kívül szép az alma, belül férges.

2011. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!