Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy kapcsolatban elmúlt a...

Ha egy kapcsolatban elmúlt a szerelem bizonyos hibák miatt, és ezeket a hibákat képes kijavítani a másik akkor fellobanhat újra a szerelem, vagy nem is érdemes egy ilyen kapcsolatért küzdeni se?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 11:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném a szerelem elmúlt de szerett még van. Ha jó a kapcsolat szerettel is elélhet vagy kevés? Hisz tudjuk a szerelem ígyos ugyis szeretetté alakúl egy idő után csak nem hinném ennek 2év után jönne el az ideje:(
2011. júl. 10. 11:04
 2/6 anonim válasza:
nem reménytelen
2011. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyi mi 3 éve vagyunk együtt, a kedvesemnek rengeteg idegesítő tulajdonsága van, amit nem bírok tolerálni azért szólok de még mindig szerelmes vagyok. Az nem a hibákon múlik, hanem azon, hogy mennyire bírjátok megbeszélni ezeket. Plusz ajánlom a közös élményeket, az nagyon össze tud hozni. Nem kell nagy dologra gondolni, elég egy piknik vagy ilyesmi.
2011. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha a másik is partner benne, szeretne még Téged akkor van esély rá hogy a szerelem, a szenvedés és a másik iránti rajongás visszajöjjön. Bár szerintem ebben igenis nagy szerepe van a problémáknak, mert gyengitik az összetartozást és megmérgezik a kacsolatot, igy hiába vannak közös élmények... sajnos az én kapcsolatom pont emiatt ment tönkre, bár nálunk az egyéni beállitódások is benne voltak hogy a páromat semmi más nem hozta volna közelebb hozzám (szerinte) mint a szex. Én meg ugy gondolom régen rossz ha attól várja a megoldást, meg az egymáshoz való visszatalálást. Ő nem is akart már engem, ezért mi ebbe belebuktunk azért irtam hogy fontosak a szándékok és az amit jelenleg éreztek egymás iránt. Mert ha ezek az érzések nem stabilak és erősek akkor nincs értelme szerintem.. Lényeges hogy az az ember mit lát dolgok mögé, hogyan itéli és érti meg őket.
2011. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
*szenvedély, bocsánat elirtam!
2011. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem szerelem nélkül is hosszan működhet a kapcsolat. mi négy éve vagyunk együtt, a párom állítja még szerelmes, én már nem, de ez nem jelenti azt, hogy nem szeretem. ő lesz a férjem, gyerekeim apja, de már csillapodott a szenvedély, lenyugodtunk szerintem mind ketten. nekünk is voltak hullám völgyek, én is gondolkodtam, hogy szeretem -e még, aztán rájöttem, hogy a hibái ellenére igen, hiszen amibe annó még beleszerettem, az most is ott van, csak a mindennapi gondok miatt sajnos a rossz tulajdonságok kerülnek előtérbe, de ezeket meg kell beszélni, a jókat kell észrevenni:)
2011. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!