Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én a végletekig képes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én a végletekig képes vagyok kitartani egy kapcsolatban, de ezt nem értékelik. Miért?

Figyelt kérdés

Amikor már nagyon egyoldalú a harc, én akkor sem adom fel, a végletekig harcolok. Gyakran már a saját ismerőseim is ellenem fordulnak, és elkezdik pártolni a másik felet, hogy igen, jól csinálja, ennek a kapcsolatnak van jövője.

Miért kell az embereknek olyanba avatkozniuk, amihez majdhogynem közük nincs? Miért nem bírnak kimaradni a dolgokból? Miért kell elrontani fáradozásaimat, és tönkretenni azt, hogy küzdök??

Miért b*ssza az emberek csőrét, hogy én legalább próbálom a kapcsolatot megjavítani, kijavítani, rendbehozni! Nemhogy sokra tartanák ezt, még bántanak ezért, és elkönyvelnek mindennek őrülttől kezdve mániákuson át fogyatékosnak!

És a végén általában egyedül maradok, teljesen magányosan, és azok, akiket a barátaimnak hittem, haverjaimnak, elárulnak, befeketítenek, visszaélnek a bizalmammal.

Kihátrálnak mellőlem, nem értenek meg, magamra hagynak, ami még nem is lenne baj, de hogy szembe is szállnak velem azok, akiknek a legapróbb dolgokat is elmondtam a kapcsolatommal kapcsolatban, majd a meggyőzendő felet (esetemben lányt), megerősítik, hogy igen, ennek a kapcsolatnak nincs jövője, ne hallgasson rám, legyen kegyetlenebb, stb.

Miért jó ez? Én az energiám hatalmas hányadát, erőn felül csinálom a dolgokat, beleölök, feláldozok mindent, hogy jó legyen a kapcsolat, és mikor már kezdene rezegni a léc, és a lány kezdene engedni, akkor belepofáznak, és minden dől.

Miért van ez? Miért nem becsülik meg ezt? Miért kell emiatt lenézni, vagy emiatt bántani?

Belehalok, annyira szeretek valakit, annyira szeretném megoldani a kapcsolatot, és keresztbetesznek, és végül már úgy vagyok beállítva, mintha én lennék a rossz, a gonosz, a szemétláda… miért-miért-miért???


2010. márc. 6. 01:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
hú b.meg ez olyan hosszú h 2. nekifutásra sem bírtam végigolvasni főleg ezután a pár sör után.....
2010. márc. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Állj Neki, polgártársam, újból, bátran.
2010. márc. 6. 02:21
 3/27 anonim ***** válasza:

Énmeg össze zavarodtam :S

Annyi jut eszembe válaszképp hogy talán élvezetesnek találják a nyomorod, tetszik nekik hogy miattuk szenvedsz, és az hogy simán hagyod magad vezetni...

2010. márc. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 MaXXeGee ***** válasza:
100%
Erre csak egy közhellyel tudok reagálni, "Engedd el, ha póráz nélkül (anélkül h éreztetnéd vele vagy megmondanád neki mit tegyen mit akarjon) visszamegy hozzád, akkor a tiéd, és helyre billent az értékrendje, ha nem, akkor igazából sosem volt a tiéd, sosem volt jövője, sosem volt értékrendje. Innen nézve pedig, mindenkinek jobb, ha olyannal vagy, aki az emberi értékeid képes tisztelni.
2010. márc. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ez szívás. Nem látod a fától az erdőt. Sajna e szélmalomharc. Tudom, hogy jót akarsz, de ilyen konok makacssággal nem jutsz előbbre. Nem vagyok benne biztos, hogy a barátaid igazán ellened vannak, csak szeretnék, ha már megoldódna az ügyed. Olyan vagy, mint egy szemellenzős bika, aki nem lát, nem hall, csak az után megy, ami a saját fejében van. Olyan dologért küzdesz, ami már nincs meg! Ezzel most csak magadat kínzod és a barátnődet. Ti már nem egymás párjai, társai vagyok, csak együtt vagytok. Nem vagy te gonosz, csak egy olyan álomvilágot szeretnél megvalósítani, ami csak a te fejedben létezik, mert ha ilyen szintre jutottatok, akkor egyre inkább eltávolodtok majd egymástól. És soha ne add fel önmagad. Hol a méltóság. Mit szeret benned? Azt aki te vagy, vagy azt amit mutatsz neki azért, hogy szeressen? Ez már olyan, mintha egy labdát rugdosnál fel egy domboldalon. Az a labda akkor is le fog egyszer gurulni. Nem mások beszélték tele a fejét korábban, hogy gyökér vagy, TI jutottatok el odáig, hogy már nem látjátok a másikban a társat. Szar dolog, ha megőrülsz érte, de miért is? Mellette, miatta vagy "valaki"? Ismered őt, pontosan tudod, mire van szüksége, de ha megadod neki, az tényleg te vagy? Sajnálom. Az élet megy tovább... veled, vagy nélküled is. Ébredj!
2010. márc. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

02:21 - Hát ezt igazából kétlem.

02:24 - Gyakran olyan lányokat fogok ki, akik nem elég "erősek", úgy értem, megfutamodnak. Lehet ezért vonzom az ilyen lányokat, mert engem nem nagyon lehet megingatni.

02:24(2.) - Igen, mondják, szélmalomharc, de szerintem nagyon kevés dolog van, ami nem megoldható a világon, kellő akarattal és kitartással. Hát nem tudom, mit mondanál arra a barátra, aki még jobban ellenem hangolja a lányt? Ráadásul hátam mögött szervezkedik.

Nem vagyok szemellenzős, nagyon is tisztában vagyok a dolgokkal. Mert van egy pont, ahol a másiknak is be kell látnia, nem ok nélkül teszem, amit teszek. Fel kell ismernie, miért küzdök. Nem adom fel magam, csak magamból adok, többet, maximum. És max. saját vágyakból adok fel. Az a labda nem gurul le, amíg rugja az ember, és ha a domb tetejére ért, akkor megpihenhet.

De, sajnos, van bizonyítékom is, hogy mások beszélik tele a fejét. Mint már mondtam, főleg "gyenge" lányokkal hoz össze a sors. A gyengeséget nem mint becsmérlést kell értelmezni, hanem mint akarat/elhatározás/kitartásbelit. Az én céljaim általában a dolgok rosszra fordulása előtti állapot rekonstrukciója, vagy restaurálása. Ha ez megvan, akkor már, szerintem, maguktól is mennek a dolgok, és az erőlködésnek vége.

2010. márc. 6. 02:37
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Én a végletekig képes vagyok kitartani

És ha a másik fél nem akkar kitartani mi van.

Önző vagy eljutt hozzád ha valaki nemet mond, ha megpróbál finóman lekoptatni...

A barátaid csak segíteni akkarnak, ha a párod nem bír téged hiába a nyagy kitartás, ha nem jösz be a másiknak lépj tovább.


Belehalok, annyira szeretek valakit, annyira szeretném megoldani a kapcsolatot, lehet hogy a párodat az se érdekelné ha leugrannál egy hídról, Van úgy hogy nem lehet megoldani egy kapcsolatott, a barátaid is csak erre próbálnak ráébreszteni.

2010. márc. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ha a másik fél nem akar kitartani, akkor fel kell pattintani a szemhéját, hogy igenis megéri.
2010. márc. 6. 02:50
 9/27 anonim ***** válasza:
Amíg bizonyos dolgokban gyenge voltam, addig én is csak lelkisérült barátnőket találtam. De igy most te a csajnak olyan pszichiátere vagy, aki mellékesen d.gja is. Ennyi. És ha "kigyógyítod" rájön majd, hogy nem is ilyen pasi kell neki. Akkor megint kopp. Ha pedig TÉNYLEG a "barátaid" ilyen jó fejek, az megint téged minősít. Nem találtál értelmesebb embereket, vagy ott is ezt dobta a gép?
2010. márc. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy én barátokban, lányokban is gyűjtöm az ilyen sérülteket, mert úgy érzem, figyelnem kell rájuk, gondoskodnom róla, de ebben igazad van, ezek a fajta emberek tudnak leginkább az ember ellen fordulni. Csak egy velem a gond, hogy ha nagyon elszalad velük a ló, visszahúzom őket a földre, mielőtt elszállnának. Na ilyenkor nagyon tudnak utálni.
2010. márc. 6. 02:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!