Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Van okom...

Most mit tegyek? Van okom félni? Totál kiakadtam, nagyon félek. Nem akarom elveszíteni, szeretem.

Figyelt kérdés

1hónapja járok a pasimmal, 18vagyok ő20.

a barátnőjével előttem 1hónapja szakítottak, a csaj megcsalta... nem szerették 1mást.

a barátom letörölte közösségi oldalrol msnről, stb

erre meséli barátom hogy ma bejelölte közösségi oldalon a csaj, de nem igazolt vissza neki. tényleg nincs az ismerősei közt, megnéztem.

és mondja hogy irt neki a kiscsaj 2perce smst, hogy furdalja a történtek miatt a lelkiismeret, ezért jelölte be és békülni akar.


Én kezdek belezúgni a srácba, és nagyon félek, hogy visszamegy a csajhoz vagy a kiscsaj bekavar nekünk. És elveszítem, bízni akarok benne. De 2pasim már átvágott igy. mit tegyek?


2011. ápr. 21. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy félsz, de az jó jel, hogy a barátod elmondta, hogy a csaj megint próbálkozik nála, ez azt jelenti, hogy őszinte veled és nem csinált, vagy nem tervez semmi olyasmit, ami miatt titkolóznia kéne.


Ha nem untatlak, leírom a saját példámat: Mielőtt a párommal összejöttünk, kb. 3 hónapig volt egy barátnője, de ezidő alatt kétszer is szakítottak, mert a csaj nem tudott dönteni a párom és egy másik pasi között.

A végleges szakításuk után kb. egy hónap múlva jöttünk össze, rá úgy három hónapra bepróbálkozott a lány telefonon, személyesen, mindenhogy, hogy visszaszerezze a páromat. Én is ismertem a csajt, néha össze is futottunk, de semmit nem mondtam neki, kedvesen viselkedtem vele, tudtam, hogy nem vetélytárs, megbíztam a páromban (ő is elmesélte a lány összes próbálkozását). Kellett vagy egy éve, hogy belenyugodjon, hogy nincs esélye. Azóta már eltelt egy-két év, mi összeházasodtunk a párommal, a lány eltűnt az életünkből, neki is van már párja.

Egy jó igazán jó kapcsolatot nem tudnak kikezdeni mindenféle bepróbálkozó exek. :)

2011. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm. ok boldogságot nektek ex mentesen:)


hát nemtudom milesz:S

2011. ápr. 21. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha érdekelné a csaj, nem mesélte volna el neked, hogy mi történt.
2011. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem...

jaj nekemis pont most kell szerelmesnek lennem:(

nemtudom bizhatok-e benne nem akarok pofára esni

aztmondta nem reagál az smsre, és nem engedi hogy közénk álljon a lány. ha nem áll le elküldi ismét de tuti keményebben mint szakitásukkor és lehet számot cserél. de nemkell félnem, mert bízhatok benne és fontosabb vagyok neki minthogy hazudjon nekem.

2011. ápr. 21. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a ragaszkodást! Mihez vagy kihez ragaszkodnál? Fiatal vagy. Keresd az életet, az élet egyéb oldalait se hagyd ki, nem csak szerelem van a világon. Ha meg lenne egy aradós hapsid az lenne a baj, hogy ráunnál. Ne függjél semmitől, senkitől, magadat fejleszd ki éld meg, lesz szerelem is bőven, kergesd el a félelemet.
2011. ápr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!