Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az amit csinál?...

Normális az amit csinál? Hogyan reagáltatok volna? Kiakadtam.

Figyelt kérdés

a barátommal kicsit összekaptunk 3napja... azóta keresett... és mivel engem bántott meg így nem nagyon ugrottam a telefonért...könyörgött hogy béküljünk ki meg stb, mert szeret és fontos vagyok neki... 3napig le se szakadt a telefonról.

Erre ma felveszem... normálisan beszélünk, erre benyögi hogy ma nem ér rá mert délután az apjával főz este meg mennie kell edzésre...és majd holnap találkozunk ha nekemis jó o.O

Már nem azért, de most ezért volt ilyen fontos rendeznie a balhénkat, hogy aztán lerázzon????

Még én érzem magam hülyén, hogy ahelyett hogy találkoznánk neki olyan fontos dolga van, megjegyzem edzés után simán felérne hozzám9re, mert sosem fárad el utána, sokszor kimentem már megnézni.

És utána is elmehetnénk ide-oda vagy átugorhatna... még rendes lerázott. Eléggé kiakadtam és rátettem a telefont.

De nemtudom...hogyan is kellett volna viselkednem?? Ő teper, meg minden azt hittem tényleg ráér velem lenni, erre leráz... ez megint nekem megalázó...ez kb ugy jön le hogy "oké a kiscsaj kipipálva, most jöhetnek a FONTOS dolgok ő várhat"

Nem kell hogy kinyalja a s*ggem, de ez bunkóság sztem, hogy nemis töri magát hogy ma feljön, holott Ő tepert eddig annyira még ma délben is


2011. aug. 23. 14:00
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

nekem nemkell hogy kényszerből legyen velem, de ebből elég hogy Ő szabja meg mikor találkozzunk.

MIT TEGYEK?? mot az eset után hivott hogy leraktam, de kikapcsoltam a telot...most sírok, nem vagy hisztis de ez rosszul esett

2011. aug. 23. 14:02
 2/28 anonim ***** válasza:
Mi volt az amint összevesztetek?
2011. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

egy régebbi 3hónapos füllentése, és az hogy bizalmatlan vagyok vele szemben...alapból kevés az önbizalmam, és ugy éreztem nemis ártana neki ha kicsit ő is teperne, mert elég egoista azt hiszi körülötte forog a világ...


MIT TEGYEK MOST????

2011. aug. 23. 14:04
 4/28 anonim ***** válasza:
3 napig tepert, volt ideje gondolkodni, de ezek szerint okosan csinálta, elérte amit akart, hogy ne hidd azt, hogy egyet csettintesz és ő ugrik.
2011. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

azok után hogy orditottam vele most irt smst hogy edzés előtt feljön hozzám... vissza irtam hogy NEM!NEM AKAROK VELE LENNI!

de basszus... mit csináljak?????

2011. aug. 23. 14:08
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tulajdonképp szándékosan provokáltad ki hogy foglalkozzon veled,teperjen utánnad?
2011. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják úgy, hogy visszanyal a fagyi...

Te is hagytad, hogy 3 napig teperjen, ne sértődj meg, ha ugyanezt kapod vissza.

Egyébként is túlreagálod szerintem.

2011. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

mi az hogy szándékosan?

Eszméletlenül egoista... úgy bánt meg ahogy akar... ezért mondtam hogy jó elég, most kicsit magába nézhetne...

nemkell h kényszerből talizzon velemma

2011. aug. 23. 14:10
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs de egy hisztis kiscsaj vagy aki nem tudja mit akar.Mi az ordibálsz vele?Megteszi nekd hogy feljön erre meg ne jöjjön.

Nöjj már fel végre vagy hagyd a csudába a párkapcsolatot egy időre.

2011. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

De igen, hisztis vagy. Az a bajod, hogy nem megy fel hozzád, ha meg azt mondja, hogy jó, felmegy, akkor meg te rázod le és nem akarsz vele lenni.

Tudod egyáltalán, mit akarsz?

Ha nem akarsz vele lenni, hagyd ott, ha meg igen, akkor ne kéresd magad, mert meg fogja unni, jogosan.

2011. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!