Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért undorodom az ilyen...

Miért undorodom az ilyen helyzetektől?

Figyelt kérdés

csak ezekre a családtagokra vonatkozik: anya, apa, nagypapa

de anyára főleg..


hogyha valami olyat csinálok, mondok, ami során eszembe jut, hogy anyukámra jellemző ez akkor így ilyen erős undor fog el hogy jaj ne nem akarok én is olyan lenni..

pl olyan dolgok hogy valakinek mondok valamit, és akkor az anyára jellemző h mondja nekem pl.. vagy hogy anyukám szeret jóidőben mezítláb lenni a fűben és hogyha énis mezítláb vagyok csak simán kint akkor ilyen undor fog el.. vagy hogyha olyan kaját eszem amit anya szeret, vagy olyan filmet nézek, olyan könyvet olvasok....


2011. ápr. 21. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert kamasz vagy :) majd elmúlik :)
2011. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kamasz vagy, akkor semmi gáz. Ha jónéhány év múltán sem tűnik el, akkor ott érdemes elgondolkodni...

Valószínűleg sok olyan tulajdonsága van anyukádnak, amilyen te nem szeretnél lenni, így az egész személyt taszítod valahogy magadban... Vagy egyszerűen nem jó a kapcsolatotok, és azért. A változás rajtad is múlik.


én a nagymamámmal vagyok így, de az utóbbi években egész jól viszonyulok hozzá a korábbiakhoz képest. Néha egyszerűen próbálom meglátni és szeretni benne az embert, bármennyire is nem bírom alapból... Így sokkal könnyebb.

2011. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13 vagyok..
2011. ápr. 21. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
ezzel néha énis így vagyok.. 15 f
2011. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert kamasz vagy. Ha idősebb lennél azt mondanám, hogy nem szeretnél bizonyos szempontokból olyan lenni mint Ő, főleg a negatívok. De amiket írsz nem mindig negatív, így csak kamaszkori dolog ez. Ne éld bele magad azért túlságosan ha nem muszály.
2011. ápr. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!