Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom lefeküdt egy másik...

A párom lefeküdt egy másik nővel, jelenleg undorodom tőle. Fog ez változni?

Figyelt kérdés
10 év együttélés, 3 gyerek, és képes volt 2 hónapig kavarni a munkatársával. Lefeküdtek egy párszor. Miután kiderült, és a párom azt mondta, hogy velem szeretne maradni, a nője feljött a volt vőlegényével, és itt hisztizett, hogy neki szüksége van a pasimra. Azóta egy párszor kiborultam, nyugtatót szedek, és fogalmam sincs róla, hogy mit kellene tennem. Ahogy szeretem úgy gyűlölöm, ahogy kívánom úgy undorodok tőle. Meg fog változni ez az érzés valaha is? A bizalom helyreállhat?
2011. szept. 12. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
98%
Nálam nem állna helyre, de ez egyénfüggő. És én is undorodnék.
2011. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer megtette többször is megfogja főleg, hogy nem 1 alkalomról volt szó. Én soha nem bíznék benne többet és otthagynám. Ha azért csalt meg mert nem ment valami azt meg meg kell beszélni vagy megoldani.
2011. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 andi177 ***** válasza:
84%
ezért sem jo olyan valakivel sak osszekerulni akit szinte nem is ismersz...amugy nem fog valtozni ,,,,en is undorodnek s nem is tudnek ujbol egyuttlenni ilyen emberrek s ha egyszer megtette tobbszor is fogja.a gyerekek erdekeit nézd.... szerintem nincs szukseguk egy veszekedes teli eletre....
2011. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
97%

nálam sem állna helyre sajnos.

végülis igaz,mindenki más,ha te úgy érzed,hogy szükséged van rá,akkor úgysem fogsz ránk hallgatni.Biztosan nehéz most.Sajnálom!

2011. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Igen, a leglogikusabb az lenne ha elküldeném. Sajnos ezt már tavaly nyáron is eljátszotta, csak akkor nem feküdt le vele.
2011. szept. 12. 12:58
 6/65 anonim ***** válasza:
90%

Én nem tudnék neki megbocsájtani.

Most megtette, később is megfogja tenni vagy ugyanazzal a nővel vagy egy másikkal.

Most undorodsz tőle később is ugyanúgy eszedbe fog jutni ez amit tett. Talán változni fog a helyzet. Ha nem, akkor nem érdemes tovább folytatni. De ezt te tudod igazán.

Én tudom magamról, hogy soha nem tudnék neki megbocsájtani.De ez én vagyok.

2011. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
86%
És honnan tudod, hogy nem feküdt le vele? Ő mondta? Gondolom azt is, hogy többet nem tesz ilyet. Nem bántani akarlak csak magadnak és a gyerekeknek teszel rosszat ha így marad.
2011. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
87%
nehéz úgy főleg így gyerekekkel. ha már többször eljátszotta akkor nincs garancia h most változik. főleg ha megbocsátod mindig. az is kérdés h hogy derült ki, ő mondta el vagy lebukott. szerintem a bizalom már teljesen nem tud helyreállni, legalábbis nekem nem menne, mégha vele maradnék sem.
2011. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Pokoli érzés. Pláne így, hogy még az orvoshoz is le kellett menni nyugtatót íratni... Egyszerüen felfoghatatlan. Ráadásul a barátaim, és a családom is meghuzza magát, nem hallgatnak meg.
2011. szept. 12. 13:02
 10/65 A kérdező kommentje:
Szerintem is megfogja tenni, mintha a génjeibe lenne. Mikor összejöttem figyelmeztettek, hogy ugyse marad velem, mert egy nőcsábász. Vagy mégis tényleg velem akar maradni, csak más ágyába is be kell bujnia néha. Én ezt nem értem..
2011. szept. 12. 13:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!