Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet a legkönnyebben...

Hol lehet a legkönnyebben ismerkedni, párt találni?

Figyelt kérdés
Milyen közhelyeken, pl. akinek nincs munkahelye, vagy nem olyan, az hol találhat magának párt?
2011. ápr. 21. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem jelenleg nincs munkahelyem ezért nem kellek senkinek...,
2011. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egyébként a közösség a kulcsa mindennek ha része vagy egy közösségnek emberek kötött vagy akkor szinte mindig van lehetőséged az ismerkedésre,utazások alatt stbstb.

egyébként mit értessz az alatt hogy "aki nem olyan"?

2011. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, csak manapság az ellenkjező nemmel csak a tömegközlekedésen találkozok a munkahelyre menet. A tömegközlekedésen nemigen lehet ismerkedni, a munkahelyen meg csak férfiakkal dolgozok egy helyiségbe.
2011. ápr. 21. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Akkor esetleg valamilyen beülős (igényesebb) kocsma?

Vagy park? Kutyád van? Úgy is könnyű ismerkedni.


Kérdező, te férfi vagy akkor?

2011. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősök ismerősei, bármilyen társasági esemény.

Az egyik barátnőm egy esküvőn jött össze a barátjával, lassan 4 éve. Szóval akár családi esemény is jó

2011. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
24/F vagyok
2011. ápr. 21. 22:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha intellektuálisabb lány szeretnél, akkor kiállítások, színház és könyvtár, egyéb kulturális rendezvényeken lehet találni. Buliban a legkönnyebb az ismerkedés, hiszen mindenki oldottabb állapotban van, de hát ezek a kapcsolatok nem szoktak valami hosszúak lenni, esetleg egy házi buli, vagy valamelyik haverodnak hátha van húga, annak meg barátnői és egy party alkalmával össze lehet ismerkedni.
2011. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én se tudom hol lehetne ismerkedni. Van egy barátnőm akinek van kutyája na velük szoktam sétálni. De én nem vettem észre, hogy úgy lehetne ismerkedni. 24/L
2011. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pl Salsa tanfolyam. Ezt van ahol körtáncban táncolják, (úgy tudom nem mindig) a lányok között több fiatal van és mindig nagyon kevés a fiú. Még ha nem táncolsz jól akkor is nagy kincs.:) Muszáj folyton párt cserélni és elég jól össze hozza a társaságot. Ráadásul állandóan jönnek a kezdők, akik mellett elvárt, hogy a haladóbb táncos fiú segítsen.
2011. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!