Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok párt találni?

Miért nem tudok párt találni?

Figyelt kérdés

Már ott tartok, hogy anya is folyton cseszeget, hogy miért nem keresek már valami rendes lányt magam mellé.


Jól tanulok, intelligens vagyok és megbízható. A stílusom elegáns. Jó kommunikációs képességem van, mégse találok lányt magamnak.


17/F


2011. szept. 14. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
mondd meg anyádnak hogy attól hogy nem állsz össze mindenféle ribanccal még majd találhatsz magadnak párt.
2011. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17 évesen még bőven van időd.
2011. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát ne sürgess semmit majd alakul magától . sőt majd olyan is lesz hogy azt kívánod hogy ne lenne senkid ://

éld az életed ne ezen agyalj aztán majd ha nem is számítasz rá alakulni fog.:)

2011. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán keresel párt? Hogyan? Az ha ránézel nem elég hogy felszedj valakit. Folyamatosan próbálkozni kell. Barátkozni csajokkal, stb. De ne anyád miatt.
2011. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor meglátok a főoldalon egy ilyen kérdést,azt hiszem, hogy egy jó harmincas nő, akinek ketyeg a biológiai órája és végső kétségbeesésében már nem vár semmit csak egy kis vigaszt- erre itt egy kis legény, akiben ott rejtőzik egy leendő Casanova, csak idő kérdése, hogy mikor kerül napvilágra.
2011. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem anya miatt csinálom, nem is annyira érdekel a véleménye. Én szeretnék egy párt.


Próbálkozom, múltkor rámmosolygott egy lány, én visszamosolyogtam, de továbbmentem. Nem szerettem volna kezdeményezni.

2011. szept. 14. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat én se találok párt magamnak.

És én se vagyok retardált, ápolatlan.

Anyum nekem azt mondja, higgyem el van még rengeteg időm:)

Így te is hidd el(: Csak azért tudom milyen sz*r érzés amikor látsz más fiatalt párban sétálva. Engem ilyenkor kisebb féltékenység kap el. De nyugi tényleg nem maradtál le semmiről se:)

18/L

2011. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd akkor fog jönni egy barátnő, mikor nem is számítassz rá:)) Légy nyitott, barátkozz lányokkal, és ami a legfontosabb, kezdeményezz :)
2011. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!