Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarok halni. Hogyan...

Meg akarok halni. Hogyan változtassak? Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés

Kétségbeesetten állok a jövőm előtt, mert alkalmatlannak érzem magam az életre. És sajnos nem csak annak érzem magam, alkalmatlan is vagyok az életre. Itt a gyakorikerdesek-en írok, mert abszolút nincs senkim, akivel megoszthatnám ezeket a gondolataimat. Életem határozottan egyetlen örömhozói azok a dolgok, amiket abból a pénzből veszek magamnak, amit a szüleim adnak. Márkás ruha, cipő, táska, smink, napszemüveg, parfüm... Ezek a dolgok éltetnek. Például egy iszonyatosan nagy vesztes senkinek érzem magam, ha nem vagyok befújva a Chanel parfümmel.. Viszont tisztában vagyok vele, hogy nemsokára magamnak kell előteremteni ezt a pénzt, amire viszont NEM VAGYOK ALKALMAS. Tehát elvesztem életem egyetlen örömhozóját, a pénzt.

Ezért jobbnak látom, ha meghalok.

Alkalmatlanként, egy vesztesként nem élet az élet.

Olyanokat csinálok, hogy körülnézés nélkül megyek át a zebrán "nincs mit veszteni" alapon. Reggelente van, hogy kisminkelem magam, elborul az agyam és letörlöm, aztán újra felteszem ugyanazt.. Cigarettázom is szintén "nincs mit veszteni" alapon. Van olyan is, hogy naponta veszek egy-egy új fogkefét, mert "megutálom" az előzőt..

Orvosnál már voltam, pszichiátrián kezeltek 2 és fél évig evési zavarok miatt, de egyáltalán nem segített.

Légyszíves írjatok, olyanokat, hogy megérdemled meg satöbbi.. mert igen, így érzem, hogy megérdemlem.

18/L


2011. ápr. 22. 20:28
 1/10 A kérdező kommentje:
^^utolsó mondat: Légyszíves NE írjatok....
2011. ápr. 22. 20:30
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy mia gond akkor változtass rajta.Itt csak az a probléma hogy lehet nincsenek barátaid és egyedül érzed magad és ezért ilyen dolgokkal akarod ezt pótolni.Cigizni is akkor kezdenek el ha valami hiányzik az életükből és ezzel akarják kitölteni az űrt."Nem a halálhoz kell nagy bátorság,hanem az élethez"

Felesleges azt hinned hogy meg akarsz halni.

Keress barátok ismerősöket hogy legyen miért élned!

2011. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért aggódsz. Ez a pénzforrás nem fog megszűnni.

Az életed eme formáját a szüleidnek köszönheted. Egyébként, meg úgyis jó melóhelyed lesz, ne aggódj minden menni fog. Én is gyakran parázok, hogy semmit se érek, de mikor látom a többség mit csinál, hááát...

Persze én a szerényebb kategóriába tartozom, de nagyon fontosnak tartom az anyagi biztonságot.


Ne szarj be, nem lesz gond! :-)

2011. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Gondolj bele abba,hogy vannak olyan emberek, akiknek soha a büdös életbe nincsen pénzük! Mégis élnek! És KÜZDENEK! Ha Szekszárd közelében laksz, akkor összefuthatnánk :D
2011. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"elvesztem életem egyetlen örömhozóját, a pénzt."

ez a baj, itt a baj

itt kellene keresni a gyógyszert, a megoldást is


mi volt, amin utoljára nevettél, mosolyogtál,

megköszönném, ha leírnád, érdekel éredkes lehet a továbblépésben

2011. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
miért nem fordulsz pszichológushoz? biztos tudna segíteni
2011. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, ne érts félre, de tényleg sajnálom amibe kerültél! Borzasztó! Véleményem szerint az embereket erőszakkal szippantja be a "pénzvilág" manapság. "Az pénztől sikeres leszel, légy fiatal, gyönyörű és gazdag és akkor boldog is leszel!" Hát nem. Voltam "gazdag" feleség, de nem tett boldoggá és elváltam. Most csóró egyedülálló anyuka vagyok de boldog :) Ha elfogadsz egy tanácsot tőlem: próbáld az anyagi dolgokról leállítani magadat, mert most ez irányít. Pl napi 1db önzetlen jó cselekedettel próbáld ki pár napodat.(pénz nélkül!!) Én mondjuk beszélgetek a magányos öreg nénikkel a villamoson melóba menet (nem vagyok Terézanya vagy hívő ilyesmi!)Vagy gondolj vissza pici korodra, mikor még nem vásárolta meg a világ a lelked, hogy minek örültél? Ha sikerélményed volt tegyél olyanokat. Én mindig tanulok valamit, csak magamért. És az az én sikerélményem, senki de senki másé.

Szerintem apró lépésekkel de nagy akarattal abszolút kimászhatsz ebből a sötét gödörből. Icike-picikét azért jó lenne ha hinnél magadban :)

Ha már kérdést tettél fel és felismerted, hogy segítségre szorulsz, sokkal több van benned mint hinnéd! :)

Sokkal szebb napokat kívánok!

(fess tojásokat!)

2011. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Akkor ezentúl vagy legyen az a célod, hogy minél többet keress, (és ezért tegyél meg mindent, tanulj jól, olyan munkát válassz ami sokat fizet még akkor is ha szar stb.) vagy másik lehetőség, hogy keresel valami öreg pénzes sznobot, aki fizeti a cuccaidat. Válaszd az egyiket és tegyél meg mindent érte, és máris van egy célod!
2011. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
írtam neked privit :)
2011. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemled meg! Miért érdemelnéd meg? Különleges vagy, ahogy mindenki, egyetlen és megismételhetetlen. Szeresd magad! Tudom, írni könnyű, de nem könnyű megtenni. Olvasd el ezt a könyvet, hátha segít: Louise L. Hay - Éld az életed
2011. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!