Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyok a pasimmal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cicus2010 kérdése:

3 éve vagyok a pasimmal, de mostanába elég sokat veszekedünk mert én nagyon féltékeny vagyok nem tudom hogyan változtassak magamon hogy ne legyek féltékeny nem akarom emiatt elveszíteni a páromat. Adjatok tippet hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz, sajnos énis ilyen vagyok. Sok vitánk is volt ebből... de vegyél erőt magadon. S ha tényleg szereted és bízol benne akkor elhiszed majd ha azt mondja hogy nem volt senkivel. Sok idő kell hozzá. Fogj neki és ki alakul...
2010. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Buta liba vagy, ugyan úgy mint az első válaszoló.

Én már az első vitánál úgy kivágnálak, hogy a lábad sem érné a földet.

Még szerencse, hogy a barátnőm normális és soha nem féltékenykedett.

A saját hülyeségedet csak te tudod megoldani, ide hiába írsz bármit is.

20/F

2010. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
11:15ösnek adok igazat. Miért kell féltékenykedni? Rohadtul megsértene vele a barátnőm, ha azt feltételezné rólam hogy megcsalom akárkivel is. Ha állandóan ezen vitázol, csodálom hogy még veled van a párod. És nem nehéz leszokni erről, mi az h nehéz? Nehéz megbízni a párodban? basszus ha meg akarna csalni nem lenne veled....
2010. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem igaz, mert ha meg akarná csalni, akkor vele lenne, és megcsalná, a megcsalás az titokban megy, ezt nevezik kihasználásnak, sajna vannak ilyenek páran, ha elhagyná, akkor nem csalná meg, hanem elhagyná és utána lenne mással, az nem megcsalás, az őszinte
2010. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!