Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit nyomjak egy szériába?...

Mennyit nyomjak egy szériába? Mikor csináljak piramis technikát? 50 kilóval szériázok fekvenyomásban (8x6) bicepszre 5x10 20kg-mal. Változtassak vmin?

Figyelt kérdés

am ez az edzéstervem: Hétfő: mell,váll,has Kedd:bicepsz, tricepsz,láb CSütörtök:Hát,csuklya,has Péntek: bicepsz,láb

Mit szóltok hozzá? Am 68 kiló vok és nagyon szálkás, de még nem szedtem semmit. Gondolkozzam a fehérjén?


2010. júl. 13. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A lábat nem szabad kétszer edzeni egy héten , ez fontos .

Jobban javasolnám a 3x8-as szériát , nem kell olyan sok széria és ismétlésszám . Az 5x10 is sok , inkább 3x10 .

2010. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 clint ***** válasza:
a fehérjepor szálkásitásra való.
2010. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 clint ***** válasza:
terembe vagy otthon edzel amugy?
2010. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ha nagyon szálkás, akkor szedjél jumbo-t!
2010. júl. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"a fehérjepor szálkásitásra való"


Aki ezt írta annak szívből gratulálok! Sok badarságot hallottam már a testépítéssel kapcsoltaban, de ez a legjobbak közé tartozik. Megkérnélek téged, hogy ha nem értessz hozzá, akkor a jövőben ne írogass ilyeneket, mert még a végén valaki elhiszi..

2010. júl. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az előző hozzászólónak írnám, hogy máskor ha okoskodni akar akkor azt ne úgy tegye, hogy a másikat hülyének nézi, mert valójában ő maga az, a tudatlansága miatt!


Tudod egy általános tény az, (csak sürvebben kellene, olvasnod a témában) hogy a fehérje önmagában FOGYASZTÓ SZER, az az szálkásító!

A SZÉNHIDRÁT a tömegnövelő szer! De igazán a kettő kombinálásával lehet tömeget növelni. (meg még sok minden más van ami kell hozzá, de legfőképpen a megfelelő vegyes étrend!)

Csak nézz körül, a netes boltokban, meg olvass utána a témának és meglátod...


Itt egy példa is [link]

Keresd ki a fehérjéket és nézd meg mi van oda írva mellé.

2010. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1;Általában a 8x6 50kg-os fekvenyomástól sem durranok be és a hatást sem érzem! Ha lecsökkentem 3x8ra akkor sztem még kevesebb lesz vagy nem tudom! akkor emeljek a súlyon?

2;Itthol edzem, mert van kondigépem

2010. júl. 14. 11:16
 8/8 anonim ***** válasza:

10:52-esnek:

Neharagudj ha véletlenül megsértettelek, de járj még utána kicsit a dolgoknak, mert nemjól tudod. Ha tudni szeretnéd én elégsokmindent tudok a témával kapcsolatban. Nagyjából jól írtad te is, de az hogy a fehérje szálkásít, az télleg baromság. Attól nem fogsz lefogyni mert szeded a fehérjét. Megfelelő diéta kell+ súlyzósedzés+ aerobedzés. Na ez szálkásít, de nem az hogy beszedsz egy vödör proteint.:D remélem érted mit mondok, nem szeretek feleslegesen erőlködni hülyéknek:D

2010. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!