Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van megoldás a problémámra,...

Van megoldás a problémámra, hogyan reagálnátok, ha a párotok ilyet mondana, megőrülök?

Figyelt kérdés

Ott kezdem, hogy én Amerikában élek nem rég óta, nincs zöld kártyám, a párom most lesz amerikai állampolgár. Nagyon hiányzik a családom, szoktam is sírni emiatt, meg nehezebb itt az élet itt anélkül. Most hosszú karakter nélkül fogok írni, mert már egyszer megírtam csak ékezetek nélkül, bocsánat emiatt.


Baratommal beszelgettunk a hazassagrol, tudja, hogy nekem fontos es, hogy en csak szerelembol hazasodok. Beszelgettunk az allampolgarsagrol, hogyha megkapja, akkor utazhat amennyit akar, en nekem meg rossz nagyon, hogy itt ragadok, nem latom a szuleimet. Erre azt mondta, hogy szedjem magam ossze, mert akkor en is tudnek menni. Megkerdeztem, hogy hogy erti, a valasza az volt,hogy valakihez akkor felesegul tudnek menni a zold kartya miatt, ami amugy 10ezer dollaromba kerulne. Ez nekem nagyon rosszul esett es meg most is sirok, hogy ilyet mondott, a parom, akit szeretek. Tudom, hogy kevesebbszer kellene kiakadnom, igen, hisztizni is szoktam, sajnos az erzekenysegembol adodik, es igen tudom, hogy nem vagyok eleg onallo, de ha tenyleg ezt akarja, akkor elobb fogok felulni a repulogepre es hazautazni, mert megalazo lenne masok elott is es magamnak is es nem tudnam feldolgozni, hogy ilyet tettem es, hogy a parom ezt tartja helyesnek. Persze mondta, hogy felesegul venne, ha felnottebb lennek es probalok valtozni es o mar tul van egy valason, en ezt mind ertem.


Rengeteg aldozatot hoztam, hogy itt legyek, hogy vele legyek. Tudom, hogy szeret es, hogy rengeteget segitett, de azt kell, hogy mondjam, hogy ezt nem tudnam vegig csinalni, hogy mashoz megyek felesegul, csak, mert neki nem felelek meg minden szempontbol es az osszes megkeresett, felretett penzemet adjam oda egy masik, idegen embernek, ugyanolyan allampolgarnak, mint o. Most oszinten, onzo vagyok, vagy rosszul gondolom? Tenyleg erdekel a velemenyetek Hozzateszem, hogy nagyon jo embernek tartom es tisztaban vagyok azzal, hogy gyerekesen tudok viselkedni, de ezzel nem tudok mit kezdeni, 29 eves leszek, no vagyok,nekem talan fontosabbak az olyan dolgok, mint altalaban egy ferfinak ilyen korban.


2011. ápr. 22. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
vegyen ö el ez durva hogy nem akar elvenni és kivenné a zsebedböl a 10ezer dolcsit. sztem nem szeret
2011. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Ez nagyon durva! En is az USA-ban elek, szoval ismerem a rendszert. Abbol, amit a baratod mondott, siman lejon, hogy nem akar elvenni. Ha szeretne, sosem mondana, hogy menj mashoz, meg eleve nincs is jogi akadalya, hogy altala zoldkartyat szerezz (hacsaknem a fizetese nem uti meg a megszabott minimumot).


Szerintem semmifelekeppen ne menj papirert mashoz, mert ha lebuksz ilyennel, nagyon nagy bajba kerulhetsz. Mint tudod, nem eleg meghazasodni, egyutt is kell maradni, mert a zoldkartyat eloszor csak 2 evre adjak a hazassag utjan jotteknek es utana csomo papirt be kell adni, hogy bizonyitsd, a hazassag valos stb.


Ez, amit mond a parod egy nonszensz. Ha o allampolgar lesz, miert nem vesz el teged? Nem ertem. Nem hiszem, hogy szeret vagyis lehet, hogy szeret, de annyira nem, hogy elkotelezze magat melletted. Miota vagytok egyutt, miota vagy itt? Nem mindegy ez sem azert.

2011. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
8 honapja vagyok meg csak itt es azota vagyunk egyutt. Azt mondta, hogy felesegul venne, ha tudnek valtoztatni valamit a viselkedesemen.
2011. ápr. 22. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Én ezt nem értem...Ti amikor kimentetek Amerikába ezt nem beszéltétek meg? Hogy összeházasodtok,és együtt éltek jóban-rosszban?? Most meg azt mondja keress magadnak egy amerikait a zöld kártya miatt?? Már elnézést de mi voltál neki eddig? Az élete szerelme vagy csak ribije? Már elnézést hogy ezt írom,de egy szerelmes férfi még poénból sem mond ilyet az imádott nőnek,hogy haszonból árulja el a testét/lelkét..
2011. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam egyutt senkivel erdekbol es nem is akarok. Mar ez is baj manapsag ugy tunik. Nagyon szomoru vagyok.
2011. ápr. 22. 22:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Különben se változz mások kedvéért.
2011. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Ez a pasi nem hozzád való, és nem szeret téged.

Mi az, hogy elvesz, ha változtatsz magadon? Vagy úgy szeret, ahogyan vagy, vagy pedig keressen olyat, amilyen megfelel neki. Nem a te dolgod loholni utána és a kénye-kedve szerint viselkedni, élni.. Azt hiszem, ő inkább barátként gondol rád, akivel alkalmanként ágyba bújuk. Feleségnek viszont nem ilyet keres..

Ne házasodj érdekből, de ettől a férfitól se várj semmit. A saját lábadon kell megállnod. Ha pedig feladod, még mindig visszatérhetsz ide, a családod körébe, aki feltétel nélkül szeret és elfogad. Nem vagy már tini, hogy nevelni kelljen téged, meg előírni, hogy milyen legyél..

Sok sikert, kitartást!

2011. ápr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az a nagy gond a magatartásoddal,hogy azt követeli hogy változz meg?Ő hogy hogy már állampolgárságot kap,Te pedig nem?
2011. ápr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolso: ugy lesz o allampolgar, hogy a pasi legalisan van kint, ez a lany meg illegalis es o neki nem jar allampolgarsag.


O hivott ki magahoz? O magyar? Nem egeszen ertem, hogy hogy vagytok egyutt 8 honapja. Kint ismerted meg? Mert ezeknek a dolgoknak mind koze van a bizalomhoz es szerintem o abbol indul ki, hogyha valaki kepes illegalisan eletet elni, az nem lehet tisztesseges es te csak ki akarod hasznalni (kulso szemlelonek lejohet ez; marmint mi masert akarnad annyira a hazassagot?). Lehet, hogy o hazassag altal szerezte a zoldkartyajat (mint mondtad, elvalt ember). Sok minden lehet a hatterben, de 1. nem szeret elegge, 2. 8 honap utan ezt nem is lehet elvarni, 3. elvarna, hogy megvaltozz, de szerintem akkor jonne uj kifogassal. Egyszeruen nem akar elvenni, kihasznal vagy pedig besz.ri megmondani neked, hogy nem akar elvenni es huzza az idot. De te vegulis mit varsz, miert tettel fel mindent 1 lapra, mikor kint ismerted meg nem olyan regen? Nagyon elvagtad a lehetosegeidet, most pedig oda tesz teged, ahova akar, hisz zsarolhat ezzel. Egyaltalan miert akarsz az USA-ban elni, ha 8 honap alatt is hisztizel, sirsz a rokonok utan? Nem felsz, hogy kesobb is megmarad ez az erzes? Olyanert kuzdesz, amit nem is igazan akarsz szerintem.

2011. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!