Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családomat anyagilag és...

A családomat anyagilag és lelkileg is tönkreteszi a kábítószeres bátyám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A rendőrség kinevet... azt mondják, hogy max elterelésre küldik... az már volt. Semmit nem ért. Egészségügyi úton mindenhol azt mondják, hogy a saját akarata nélkül nem tehetnek semmit. Kezdünk terrorban élni. Egy szakadt drogost odaköltöztetett a házunkba. Mivel van 1/6 házrésze, megint csak kinevetnek minket. :( A házukhoz folyamatosan járnak a lehető leg romlottabb alakok. :( Édesanyám 60 éves.. nem bírja..
2011. ápr. 22. 23:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Pár erős férfi családtagot hívjatok át és tegyétek utcára. Durva de szép szóra nem fog leszokni.
2011. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Hogy van neki 1/6 házrész?? Esetleg érdemes megvenni tőle.Ha drogos akkor minden pénz jól jönne neki..Utána már nyugodt szívvel kidobhatjátok..
2011. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
hívd oda a jobbikosokat, ök szeretik a rendörség munkáját végezni
2011. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
A helyzetet súlyosbítja, hgy egy nyomorék emberről van szó. Motorbaleset után lebénult a bal karja. Másrészt már rég megtettem volna magam, hogy kidobom.
2011. ápr. 22. 23:33
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

Én ezt nehezen akarom elhinni,hogy nem foglalkoznak evvel a hatóságok.Lehet,hogy rossz helyen voltatok?

Nem ártana egy ügyvédet megkeresni,aki tudna tanácsot adni,miképpen lehetne hivatalossan tőle megszabadulni.Mindenesetre én azért még próbálkoznék pl.a kábitószereseknél(rendőrség)vagy az életvédelmiseknél elmondva,hogy rettegtek tőle,és a drogos barátaitól.Ilyen nincs,hogy egy ilyen drogos szemétláda miatt a családtagjai rettegnek,ne hagyjátok magatokat,ha kell menyjetek magasabb fórumokhoz.

2011. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
67%

Ettől ki lehet tenni a drogosok nagyrészének

egy arany lövésel a célja semmi más.

2011. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
64%

hány évesek vagytok?


ha felnőttek vagytok már (jó gondolom azok ha 60 éves az anyukátok) akkor csak az lesz a jó megoldás, hogy megveszitek tesódtól a részét. meg kell várni míg megszorul, ha drogozik akkor ez gyorsan fog menni, kezébe nyomni a pénzt egy gyors aláírásért aztán szépen összepakolsz neki és mehet amerre lát.

mi családunkban is van egy ilyen srác, sajnos én azt tapasztalom, hogy nem változik :( saját akaratából nem akar leszokni, az állam olyannyira támogatja, hogy ha leadja a használt tűket, kap ingyen bontatlanokat míg a cukorbeteg nagymamámnak drága pénzért meg kell vennie!

így azért elég nehéz, mintha ebben az országban hátba veregetnék a drogosokat :(

remélem a bátyád megtalálja a kiutat!

Nektek meg kitartás!

2011. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

istenem :(


ő 34, én 24..


de mozgáskorlátozott! ha kiraknám, az egyenlő lenne azzal, mint ha megölném...


nagyon gyorsan kell valami megoldás.. ár az egészségemre is ráment ez a tartós stressz :(


könyörgöm! valaki mondja meg, hogy hogyan távolíthatom el? vagy börtönbe, vagy gyógy intézetbe? komolyan magával ránt minket :(


igazság szerint már rég nem beszámítható, de ezzel sem foglalkozik senki...

2011. ápr. 22. 23:56
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

gyógyintézetbe nem hiszem, hogy be tudod záratni :(


börtönbe úgy, ha felhívod egy telefonfülkéből a rendőrséget, bemondod a címeteket, hogy ott lakik egy drogdíler, gyerekeknek árul drogot. rövid időn belül kint lesznek, átkutatják a lakást és ha találnak drogot akkor már viszik is.

ezt azért írtam így mert ahogy írtam, van egy rokonom, vele ezt megcsinálták a szülei! a tárgyaláson minden drogos cimbije ellen vallott csak, hogy nehogy ők is bekerüljenek! fél évet ült előzetesben aztán 2 év letöltendőt kapott.


gondolhatod mennyire padlón voltak a szülők amikor ezt megcsinálták :( amit el tudsz képzelni ellopott tőlük, volt olyan, hogy a tv-t eladta, apa visszavásárolta, majd másnap éjszaka újra kilopta a lakásból :(

2011. ápr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
és lett valami belőle? használt valamit az a 2 év? egyébként a terjesztés is szinte biztos.. :(
2011. ápr. 23. 00:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!