Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Utálom magam!

Mit tegyek? Utálom magam!

Figyelt kérdés

félig cigány vagyok, dagadt és biszex. már csak ezért is utálom magam, de a suliban is megszólnak ezenért kiv a biszexualitás mert azt nem tudjáj... itthon is tiszta szar minden sokszor letehénznek meg azt mondják h b*zi leszek (pedig nem viseljedek úgy), most anyagilag is szarul állunk, sokat veszekedünk, nagyon sokszor megakarom ölni magam, mert az lenne a legjobb, és félek, hogy egyszer meg is teszem. egyetlen reményem/éltetőm a zene... de téll félek h egyszer nem állít meg semmi... ja és nem tudok senkivel elbeszélgetni mélyebben semmiről mert szégyellem és utálom magam...

15f


2011. ápr. 23. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem miért szégyelled magad azért, mert félig cigány vagy! Ne hagyd hogy, mások undorító véleménye befolyásoljon!

Kezdj el valamit sportolni, a "dagadtság" ellen, és az fel is fog dobni, majd meglátod!

A biszex dologra meg csak annyit tudok mondani, hogy szerintem 15éves korodra ez még nem alakulhat ki teljesen, keresed önmagadat, csak még nem találtad meg. Keress olyan embert, aki beszélget veled azok ellenére hogy te szégyellnivalónak gondolod magadat... Egyszerűen ereszd elé a füled mellett, ha valaki beszól! (Tudom hogy nehéz, de muszáj lesz)

2011. ápr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

" nagyon sokszor megakarom ölni magam, mert az lenne a legjobb, és félek, hogy egyszer meg is teszem"

Ne félj!

2011. ápr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Első vagyok, azt még írni akartam, hogy ezt a félek, hogy megteszem dolgot megértem, mert ezzel én is így vagyok...

Nincs az iskoládban iskolapszichológus? Ha mással nem tudsz beszélgetni, akkor vele mindenképpen!

2011. ápr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd..
2011. ápr. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia.

Legyél arra büszke aki vagy! Én egy fehér csaj vagyok és semmi bajom nincsen a cigányokkal.

Próbálj változtatni a magadhoz való hozzáállásodon! Ha még el is kezdesz valamit sportolni (pl. a futás. stressz ellen nagyon jó),az még plusszban is jó.

Azt h biszex vagy ne szégyelld. Több embert vagy képes szeretni.

A családoddal pedig ülj le egyet beszélgetni és minden megváltozik. :)

Remélem tudtam segíteni, kitartást és sok szerencsét! :)

2011. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!