Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom magam. Mit tegyek?

Utálom magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak a korom miatt...nem tudom. Csúnyának tartom magam, vastag combjaim vannak ezért nincsenek jó ruháim, széles a csípőm, ha leizzadok és vizes lesz a hajam akkor ki kell mosni mert zsíros lesz, egy fiú se volt belém szerelmes (gondolom az alakom miatt..). Ha tehetném nem is mennék emberek közé. Pedig belülről teljesen más vagyok. Ha össze vagyok veszve az osztálytársaimmal (lányok között sokszor harc van :D) és mondanak rám dolgokat nem védem meg magam, mert úgy gondolom, hogy mondanak olyanokat amik igazak. Utána meg azok védenek meg akik valamennyire szeretnek az osztályból. Nincsenek is barátaim...inkább haveroknak nevezném őket. Nagyon sokszor nem jön össze semmi, nem is úgy élek mint más velem egykorú..mondjuk "bulizni" meg ilyen olyan helyekre járni nem is szeretnék. Csak úgy mégis máshogy élnek. Igaz, hogy nem volt még szerelmem de ha valaki megkérdezné tőlem akkor képes lennék nemet mondani, mert azt hinném, hogy csak szivat. Nincs semmi önbizalmam és nem szeretem magam se kívülről, se belülről. Mit csináljak? :(

14/L


2011. jún. 2. 15:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el sportolni valamit, Így barátokra is tehetsz szert, másrészt az alakod is jobb lesz, és ezzel együtt az önbizalmad is megjön majd. :)
2011. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mantrázd magadban, hogy "ez csak a korom miatt van, ki fogom nőni". Nekem anno ez sokat segített hasonló helyzetben.

Egyébként meg ne foglalkozz a többiekkel, találj magadnak valami mást, ami leköt. Én zenéltem és táncoltam (jót tesz az alaknak!!), és ez kitöltötte a napom (minden este 6-7 körül zuhantam haza, és akkor még tanulni meg gyakorolni kellett), ergo nem volt időm ilyenekkel foglalkozni.

Érdekes módon, egy-két év múlva hirtelen mindenki megváltozott és elkezdtek érdeklődni irántam, onnantól kb. a társaság közepe lettem :)

2011. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj, hogy ebben a korban - sőt, sokan még jóval később is - pontosan ugyanaezt átélik nap mint nap. Ugyanilyeneken jár az agyauk, ugyanilyen bizonytalanok magukban, még a legnépszerübb osztálytársaid is átélik ezt nap mint nap, csak nem mutatják ki.
2011. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

szerintem is fogyj le valahogy. A legjobb lenne sporttal, de persz étrendváltozás is kell.

drukkolunk.

legalábbis én.

2011. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
sportolj valamit, azok a lányok akik fiatal koruktól kezdve sportolnak, nagyon jó alakjuk lesz hmm :P :D
2011. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ronda nő nincs ma már, mindenki ad magára. Sminkkel és sporttal bármit ellehet érni, csak kitartás kell.
2011. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha megengeded én is hozzátenném saját gondolataimat. Én is ilyen vagyok csak fiúban.

A középsuliban a srácok soha nem vesznek be sehova, mindig kivagyok zárva, mindenből, ezért néha egy lány véd meg engem, bármennyire is gáz ez, de ez van.

Azért mert egyszerűen félénk és zárkózott vagyok.

Egy lány megkérdezte, hogy miért vagyok ilyen. Mondta, hogy barátkozzak, mennyek oda a lányokhoz.

Erre kérdeztem tőle valamit, szerinted hány barátnőm volt eddig? Azt felelte a lány, hogy szerinte legalább kettő.

De egy sem volt. :) Aztán mondta, hogy nagyon helyes pasi lennék levágatnám a hajamat, és szerinte kár értem.

Belegondolva két év után én is így gondolom.

Ha újra elkezdhetném a középiskolát, a közösséget, akkor máshogy csinálnám.

Egyet jól jegyezz meg, bármilyen hülyén is hangzik, az élet nem azért van, hogy neked vagy nekem vagy nekünk rossz legyen. Ha rosszra gondolsz, akkor rossz dolgok fognak veled történni. Ha pozitívan gondolkodsz, akkor jó dolgok fognak veled történni. Ha valaki beszól neked, ne szólj vissza. Csírájában fojts el az egészet. Ne veszekedj vele, csak menj el. Jegyezd meg, hogy mindenkinek a legnagyobb ellensége a saját egója. Ha nem is méltatod arra, hogy válaszolj a hülyeségére, ő fogja magát gázul érezni, mert a kommunikáció egyik célja az, hogy reagálást kapjunk. Még valamit jegyezz meg, hogy mindig az a magasabb értékű személy akinek van választási lehetősége.

Az alakodról és a külsődről. Kilencedikben volt egy lány, aki mellettem ült, aki folyton azzal nyaggat, hogy milyen ronda vagyok. De ebben az volt az érdekes, hogy mindig magához hívott. Aztán abban az év végén kiderült, hogy legalább négy lánynak tetszettem az osztályban, csak ez miatt nem vettem észre, kettő lány a szemembe is mondta.

De egyszerűen olyan alacsony volt az önbecsülésem, hogy inkább hagytam az egészet.

Nekem most nem egy szőke bombázó lány tetszik az osztályból, hanem egy kicsit telt, de amúgy szép lány. Főleg a szeme színe tetszik nekem. Amit nagyon értékelek egy lányban. Ha mindig aranyosan köszön, és mosolyog, és néha kér egy két ölelést. Egy lánynál sem árt a figyelmesség, egyik lány akivel közel sem voltam beszélőviszonyban, szóval nem számítottam rá, iwiw-en felköszöntött a szülinapomon. :))

Ezeket mind értékelem egy lánynak. Mindig legyél nyílt, és határozottan fejezd ki ha tetszik egy fiú, szóval ne játssz velük, annyira, de annyira könnyen ne add magad.

Határozottságra úgy értem, hogy finoman fejezed ki a tetszésedet, ilyenkor viszont ne próbáld nagyon féltékennyé tenni, hiszen én fiú vagyok és ezt magamról tudom! :))

Nem tudom mennyit segítettem, csak annyit kérek tőled, hogy középsuliban próbálj egy kicsit más lenni pozitív irányban.


16fiú

2011. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos, hogy fogynod kellene, hiszen le se írtad, hogy hány kiló vagy és milyen magas... A sporttal egyetértek, hiszen önbizalomnövelő hatása van, de csak azt csináld amihez tényleg kedved van
2011. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Minii Vikii ***** válasza:
73%

Szia!

Én is 14 éves vagyok és lány. Nekem pont az, hogy túl sok fiúnak bejövök.:/

Ne legyél ilyen önmagaddal! Lehet, hogy csak Te gondolod magadról, hogy ,,nem vagy szép". Amúgy sok fiúnak bejön ha egy lánynak vastag a combja. ;)

Ha kicsit túl súlyosnak érzed magad, akkor kezdj bele egy kis sportba, vagy táncolj. A lényeg, hogy kedved is legyen hozzá. Nagyon jó lesz az alakod, hidd el! ;)

Sok sikert kívánok neked! Amúgy én se sokat bulizok, és barátod/fiúd, majd úgy is lesz ;)

2011. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


"Pedig belülről teljesen más vagyok." és "nem szeretem magam se kívülről, se belülről". Hadd mutassak rá, hogy tisztában vagy vele, hogy belül milyen értékeid vannak. A fenti két állítás ellentmond.


Kapd össze magad. 14 évesen még kislány vagy, nem csúsztál le semmiről. Ráér a szerelem. És ha Te elfogadnád magad, akkor bizony mások is megtennék. :) Fel a fejjel! :)

2011. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!