Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől nő a NŐ és mitől férfi...

Mitől nő a NŐ és mitől férfi a FÉRFI?

Figyelt kérdés
Számotokra a párotok/ ideálotok milyen külsö/belső tulajdonságokkal rendelkezik/ kell, hogy rendelkezzen, hogy igazán nőként/férfiként tudjatok rá tekinteni?
2011. ápr. 23. 20:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%

Nekem egy férfi, attól férfi hogy:

külsőleg: férfias testalkattal rendelkezik (széles hát,nem 50 kilo) rövid haj, nem ez a mai divatb*zis öltözet

belsőleg: szeretem ha egy férfi kedveli a férfias dolgokat (foci, meccsre járás,barkácsolás stb)


Ezek azok, amik számomra férfiassá tesznek egy férfit.

2011. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
olvasd el CSernus könyvét : " a nő" pont abban ad erre a kérdésre választ
2011. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%

Nő: igazi anyatigris, magassarkú cipőben topog, ápolt, jó illatú, néha hisztis, de akiket szeret azokért mindent megtesz. Összefoglalva: *urva az ágyban, mester a konyhában és úrinő a társaságban!


Férfi: magas, szőrös, kellemes mély hangja van, jó hozzá bújni,mert biztonságérzetet ad, határozott,mindig tud önállóan dönteni, és ne legyen nagy a kukaca:))

2011. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

A férfi nekem azért férfi, mert erős, meg tudja védeni a családját, ki tud értük állni. Meg tudja becsülni azt a munkát is ami nem annyira észrevehető (pl. kimosott ruhák ,rendes lakás, meleg étel).


A nő attól nő, hogy oltalmazott. Az oltalmazó a férfi. Cserébe a nő, kedvességet, melegséget, szeretett ad. Ő a lelki biztonságért felel.


Együtt alkotják a harmóniát. Egymáshoz kell szokniuk, ki kell egészíteniük egymást. Mind kettőnek tisztában kell lennie a családban vagy párkapcsolatban betöltött szerepével és annak fontosságával. Ez csapatmunka. Máshogy nem működik.

2011. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Férfias testalkat, férfias külső. Belülről pedig egy értelmes, okos, határozott férfi, aki mindent megtenne a családjáért, akárcsak én. Akire mindig fel tudok nézni és büszke lehetek rá, tudom tisztelni.
2011. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Sok féle szerep létezik, de elsősorban magaddal kell tisztában lenni amitől nőnek/férfinek érzed magad ill. mit kaptál az útra a szülőktől. Illetve pontosan attól amit az ellenkező nemtől kaphatsz párként. Mert igazából csillogni egy pár akkor fog ha midegyik segíti a másikat, és elégedettek, boldogok. Ez érvényes az egyénre is. Hosszú téma, de egy kicsit konkretizálhatnád.
2011. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Onnan vetődött bennem fel ez a kérdés, hogy ma 3 dolgot is hallottam ami számomra furcsa volt. Első, hogy egy nő akkor nő ha magassarkút hord, második csak hosszú hajjal nő egy nő, harmadik pedig, hogy csak az a nő igényes aki festi a haját. Ezt teljesen véletlen 3 különböző ember mondta és most ezen gondolkodtam kinek mitől nő egy nő illetve férfi egy férfi:)
2011. ápr. 23. 20:45
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Hm..


Igazából, számomra az igazi, a tökéletes nő a feleségem, aki ilyen:


Külsőre:

Ő egy gyönyörű, fiatal nő, csodás kisugárzással. Állandóan mosolyog, jókedvű. Szinte mindenen tud nevetni.. Életvidám.

Szép karcsú, vékony, törékeny alkat. Olyan jó érzés átfogni a kis vékony derekát.. Mellette mégis szép formás idomai vannak. Kerek feszes feneke, gömbölyű cickói..:)

Mindig ápolt, és csinos.


Belsőre:

Jókedvű, vidám, humoros, van erkölcsi tartása, kedves, szépen beszél..

Okos és intelligens. Szerető, gondoskodó nő..

Nem kimért, nem öntelt, nem merev, nem frigid..

Tüzes és szenvedélyes... :)


34/F

2011. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
A nő, a férfitól nő, és fordítva. Önmagában senki nem tud sem nő, sem férfi lenni.:) Annyira nő egy nő, amennyire férfi az a férfi aki mellette van, mert csak egymáshoz képest tudnak nőiesek ill. férfiasak lenni. A magassarkú, a hosszú haj, a hajfestés, csak külsőségek. Ha ezektől lenne egy nő nő, akkor egy hosszú festett hajú férfi magas sarkú cipőben nővé válna mindenki szemében :) Gondolj bele, egy férfi aki női ruhákba van öltözve ( itt jegyzem meg, hogy nem homoszexuális, nem transzvesztita, csak egy férfi ), nőnek látnád?...nem....csak egy férfit látnál akin jelmez van :)
2011. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Én is Csernus doki könyveit tudom ajánlani.
2011. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!