Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi értelme van...

Szerintetek mi értelme van annak az életének, akinek csak bánatban van része?

Figyelt kérdés
Nem vagyok panaszkodós,tudom,hogy mindenkinek vannak gondjai,de én ezt már nem birom.Apukám alkoholista,ebben nöttem fel és olyankor agresszív.Néhány éve anyukám is iszik. Utálom a veszekedéseket,a kiabálást,hogy nem tudok itthonról sehová elmenni,mert nem akarom hogy anyunak baja essen.Gyülölöm magam és az életem. Miért érdemlem én ezt? A kutyámon kívül semmi örömöm nincs, engem nem szeretnek az emberek. Miért kellett megszületnem? Ennek mi értelme?
2011. ápr. 23. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Látod, mégis van örömöd, a kutyád! Ez nem is kevés!


Amúgy tudom, hogy nehéz, de próbáld meg a dolog pozitív oldalát nézni és törekedj arra, hogy jobb legyél mint Ök.

Neked sokkal több esélyed van az életben, mert a sz@rból kell kitörnöd és ha ezt eléred, akkor megnyílnak a lehetöségek.


Ne add fel, küzdj. Velem is hasonló volt, volt, hogy 2 napig nem ettem semmit, mert nem volt.....de, most 22 évesen már rég kitörtem és minden nap jóllakok, bérelek egy lakást, ruházkodom tisztességesen, van autóm.

Nem volt könnyü, de megérte küzdeni.

2011. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

:( és az enyémnek mi? és a többi emberének? SEMMI,mert úgyis meghalunk.

De én azt mondom élvezzük ki és hallgassunk dübörögve zenét,vagy sétáltassunk kutyát vagy csináljuk azt,amihez kedvünk van,meg alakítsuk a saját életünket!Nem kell ennyire negatívan hozzáállni..nyugodj meg.

2011. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy mi értelme? Az értelme a cél. Mert van célod! Nagyon fiatal vagy, ki fogsz kerülni onnan az életbe, ahol saját magadnak alakíthatod az életed, ami nem ilyen lesz. Mert már tudod milyen a rossz, nagy ívben el fogod kerülni azt. És tán még arra is lesz módod, hogy anyukádat is magaddal vidd. Csak nem szabad feladni a célt, a reményt!

Az életed még el sem kezdődött. Ha magad irányítod azt, ott fog kezdődni. Sok sikert Neked, hidd el, minden rendben lesz!

2011. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a kirohanásért,de megint ment a fesztivál és nagyon kivagyok. Egyre nehezebben birom. Az a baj,hogy nem tudok elmenni,mivel akkor biztos bántaná anyukámat,mert mikor anya iszik még provokálja is. Engem (fizikailag)nem bánt. Ezért nem mentem egyetemre. Sok mindent átéltem már,ezért mások szemében fura vagyok.Mikor elmúlik,én is próbálom a jót nézni,mert bármennyire fura,józanon jó emberek ám, csak ez az átkozott alkohol.
2011. ápr. 23. 22:49
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyira már nem vagyok fiatal,ha lehet igy mondani,23 vagyok.
2011. ápr. 23. 22:50
 6/12 anonim ***** válasza:

Van mikor olyan nehéz,hogy a sírást is baromi nagy erőkifejtésként éled meg!

Hiába süt a nap,belül a legnagyobb sötétség uralkodik.

Összejönnek a dolgok,csősztől jönnek a gondok,de reménykedsz,hogy mostmár valami jónak is kell történnie.

2011. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy mielöbb saját Boldog életet tudj élni egy jóóó pasival az oldaladon!
2011. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajnállak. :.-(


Látod, én már azt nem szoktam érteni, hogy amikor tegyük fel egy pár nem alkoholizál, hanem csak éppen nem túlságosan szeretik egymást... és csak élnek egymás mellett magányosan és a gyerekükkel sem foglalkoznak eleget érzelmileg...

Ilyenkor sosem értem, miért kellett nekik gyerek, hogy még az ő életüket is tönkre tegyék vagy szomorú gyerekkorral indítsák...

Na aztán még ha ilyen verekedések és alkoholizálás megy, azt főleg nem értem.


Sajnállak, megoldást nem tudok, de tarts ki! Valahogy éld túl, és ha tudsz költözz el. Az sem megoldás, hogy anyukád miatt maradsz otthon.

És sose felejtsd el, hogy ha gyereked lesz, akkor te ne legyél ilyen.

2011. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Talán csak pár biztató szóra vágytam. Jó látni,hogy vannak még hozzátok hasonló jó emberek.
2011. ápr. 23. 23:02
 10/12 A kérdező kommentje:
Van egy testvérem,de ő jó hamar lelépet itthonról.
2011. ápr. 23. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!