Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az érzelmes férfi, és...

Milyen az érzelmes férfi, és milyen az érzelgős? Ezt hogy döntitek el?

Figyelt kérdés
Mondjuk a sírás. Milyen esetben zavar, és milyenben nem? Engem tud is zavarni, meg nem is. Attól függ, kicsoda az illető..milyen maga az ember..ha értitek. Pl van egy ismert személy, aki szerintem rendkívül bátor, kitartó, merész, de egyben szerény és jó ember is, aki odavan a családjáért, barátaiért, kutyájáért :). Az ő esetében nem zavar(t) amikor láttam sírni, nem lett attól kisebb a szememben, még ha sokak szerint a bőgés "nem férfias" dolog is :)
2011. ápr. 23. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel fogalmi zavaraim szoktak lenni, pontosan nem tudom mi az érzelgős. Talán amikor eljátssza valaki eleinte, hogy nem kemény? Vagy mi?


Mindegy. Az viszont biztos, hogy én inkább azt a fickót preferálom aki néha elpityeredik, és nem azt, aki mindig kemény és rendíthetetlen. Ez utóbbi az én érzékeny lelkivilágomat úgysem érti meg.


Szerintem tehát egyénfüggő. Aki a macsókra bukik az tuti nem ért velem egyet.

2011. ápr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Számomra az volna fontos, hogy míg az illető mindenekelőtt férfias (erős, határozott stb.) azért merje kimutatni az érzelmeit is. Legyen bújós, beszéljen az érzéseiről.:) Talán már ott kezdődik az érzelgősség, ha úgy érzem nekem kell megóvnom őt.
2011. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem az érzelmes az, amikor vki érzelemgazdag, kimutatja az érzelmeit, az érzelgős pedig az, amikor vki könnyen elérzékenyül...:)

nem zavaró számomra, mert inkább legyen vki ilyen, mint egy őrült, kőszívű, magánakvaló...:D

persze lehet, hogy egy férfinél néha jobb ha nem túl érzelgős, tehát azért kiálljon a nő mellett...de ha ez a kettő egy férfiban van, akkor no problém:)

ennyiiii:)

2011. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tökugyanaz az érzelgős és az érzelmes is, és minden esetben zavaró, nemtől függetlenül. 20n
2011. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy valakinek vannak-e érzelmei (amiket ismer, és felvállal), vagy az érzelmei _irányítják_.

Sírás nélkül is lehet valaki túlontúl lelkizős, vagy sértődős, az nem jó.


Bocs, az utóbbiról jutott eszembe, a bájkeverő egyik jelenete

http://www.youtube.com/watch?v=2qWpKFySLhY első 5perce

:)

2011. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23:39 valószínűleg nem vagy tisztában a szavak jelentésével.
2011. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok a jelentésükkel, de mint írtam nekem egy kategória mind a kettő. Egyiket sem bírom.
2011. ápr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!