Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam apámnak hogy bisex...

Elmondjam apámnak hogy bisex vagyok?

Figyelt kérdés

újjabban csak azon gondolkozok, hogy elmondjam-e és ha igen akkor mi lesz vagy ha nem akkor hogyan tovább stb. és már unom a titkolózást. nem tudom mit csináljak... fontos lenne a segítség, csak normális válaszokat légyszi.

15/f


2011. ápr. 23. 23:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Ha biszex vagy, akkor miért nem lehet a mérleg oldalát eldönteni, hogy a nők, vagy a férfiak érdekelnek jobban? Amúgy 15 évesen ez durva szerintem. Te tudod, Apád mennyire elfogadó, vagy toleráns.
2011. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
15 évesen inkább kíváncsi vagy mint biszex! várj még azzal a kijelentéssel 2-3 évet, érjen meg benned mit is érzel valójában.
2011. ápr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%

Mégcsak 15 éves vagy, ilyen korban nem lehet semmit sem biztosra tudni. Tombolnak a hormonok benned, érthető, hogy ilyenkor kíváncsi vagy. Szinte majdnem minden fiú/lány átéli ezt, sőt van aki egyenesen melegnek vagy leszbikusnak tartja magát.Aztán pár év múlva megváltozik minden.

Úgyhogy szerintem ne mondj semmit. Ha 19-21 évesen is ugyanezt fogod gondolni, akkor esetleg elmondhatod ha úgy érzed. De szerintem nem feltétlenül kell tudni róluk. Mellesleg, tudod, hogy apukád mit gondol a melegekről(?) Ezt csak úgy kérdeztem, nem kell rá válaszolnod. De ha nagyon negatív véleménnyel van velük kapcsolatban, akkor nem hiszem, hogy kéne erről beszélned neki.

De mondom, még várj pár évet ezzel. Változhat még.

Ha meg nem, akkor nem. Kész. :) A lényeg, hogy ha úgy érzed nem kell mindenkinek tudni erről a dologról.

2011. ápr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%
még azt se tudod mi az, főleg ha ebbe a kategóriába írkálsz akkor meg főleg nem
2011. ápr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
"Szinte majdnem minden fiú/lány átéli ezt, sőt van aki egyenesen melegnek vagy leszbikusnak tartja magát." - Hát nem tom, én se, és a barátaim közül senki se tartozott ebbe a szinte mindenki kategóriába. Nekem ez nagyon furcsa.
2011. ápr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%

""Szinte majdnem minden fiú/lány átéli ezt, sőt van aki egyenesen melegnek vagy leszbikusnak tartja magát." - Hát nem tom, én se, és a barátaim közül senki se tartozott ebbe a szinte mindenki kategóriába. Nekem ez nagyon furcsa.

"


Azért írtam,hogy szinte MAJDNEM mindenki.

2011. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
Várj még pár évet, mi van, ha ez csak egy kis kamaszkori "zavar"?
2011. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

15 évesen még egyáltalán nem biztos, hogy biszex vagy (mellesleg így írjuk magyarul, igen).

Egyébként meg amíg nincs esetleg egy azonos nemű partnered, addig felesleges elmondanod neki, mert biztos, hogy nem fogadná jól a hírt. Ráérsz őket akkor felvilágosítani a dologról.

Mielőtt megkapnám a magamét, nekem sem a biszexekkel, sem a melegekkel nincs bajom, sok barátom is az. De tinikorban ez még akkor sem egyértelműen eldönthető.

2011. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8%
Szinte majdnem mindenki.......:)) Ez jóóó!!!
2011. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%

Majdnem mindenki- Ezen mi nem érthető?

:)

2011. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!