Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam apámnak hogy bisex...

Elmondjam apámnak hogy bisex vagyok?

Figyelt kérdés

újjabban csak azon gondolkozok, hogy elmondjam-e és ha igen akkor mi lesz vagy ha nem akkor hogyan tovább stb. és már unom a titkolózást. nem tudom mit csináljak... fontos lenne a segítség, csak normális válaszokat légyszi.

15/f


2011. ápr. 23. 23:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ezzel úgy vagyok, hogy szerintem apádnak semmi köze hozzá. Én se megyek oda, hogy hé apa! Heteró vagyok, jó mi?

A szülőknek semmi közük a szexuális beállítottságodhoz és sz.életedhez.

2011. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Vagyis: 15 évesen már mindkét nemmel volt szexuális kapcsolatod? Hmmm... :D Ez a többi srác előtt jól hangzik a suliban, de ide idősebbek is járnak... Ilyen kijelentés után nem veheted sértésnek, ha kiröhögnek...
2011. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
senkit se pontoztam le, és az első kb 10 válasazt nem olvastam el rendesen mert késő volt és fáradt voltam. Amúgy sokan sokféleképpen értelmezitek a kérdést és ezért lehetetlen segíteni... de mindegy, már döntöttem
2011. ápr. 24. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!