Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam apámnak...

Mit tegyek? Elmondjam apámnak vagy ne? LÉCCI SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Pár hete derítettem ki hogy anyám csalja apámat (nagyon brutálisan) már minimum 1 éve... Ketten vagyunk gyerekek, (ikrek) eddig csak én tudom, meg két barátom. Nem tudom hogy mit tegyek, mert csak apámon nemhiszem hogy ketten meg tudnánk normálisan élni és egyikünk sem akarná szerintem hogy ezek után anyánkkal éljen. Egyébként teljesen véletlenül tudtam meg, és utána nyomoztam amiből kiderült hogy biztosan csalja apámat, aki egyébként kedves és sokat dolgozik hogy a család jól éljen. Nem értem hogy a szemét anyám miért csinálja ezt. Sajnos megteheti, mert munka miatt elmehet 1-2 havonta 4-5 napra abból max fél nap a munka... Kiderült az is hogy tudja a pali hogy van gyereke anyámnak, és nem zavarja őket. A helyzetet elnézve azt akarnám hogy anyám elmenjen, mert még ráadásul csak akkor nem dühös amikor a palijával beszél, vagy bármit csinál.

KÉRLEK SEGÍTSETEK!

14/F


2009. dec. 13. 17:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Nem tudom milyen a viszonyod anyukáddal, ha rossz, akkor hagyd a francba, ha jó akkor én vele beszélnék először.
2009. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
30%

Szia.

Nagyon sajnálom a történetedet és ne haragudj, de egy tapló k.rvának tartom anyádat!

Szerintem mindenek előtt anyukádnak kellene elmondanod, hogy tudod, hogy mit művel és szánalmasnak tartod, csalódtál benne, stb... Hátha magába száll...

Ha nem nagyon érdekli, akkor kipakolhatsz apukádnak és jobb lesz nektek egy ilyen anya nélkül!

Lehet, hogy kicsit szerényebben fogtok élni az anyagiakat értve, de az nem igazságos, hogy félrekefél a családja mellett!

2009. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Még egy szó! szinte minden nap webcamerával beszélnek wagy csinálnak "valamit"...

PLS HELP!

2009. dec. 13. 17:33
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Mondd el apukádnak mindenképpen!!!
2009. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Hát igen nekem is megvan a véleményem róla...

Köszönöm a segítséget

2009. dec. 13. 17:35
 6/29 anonim ***** válasza:
66%

Valószínűleg nem jó a kapcsolata a szüleidnek. Ha édesanyád boldogtalan apud mellett, hát megtette ezt a lépést. És? Attól még téged szeret. Ha zavar akkor nyugodtan ülj le vele ezt megbeszélni. De senkinek sincs joga ítéletet mondani felette. Soha sem tudhatod te később milyen helyzetben fogod találni magad.

Nekem apum csinálta ezt, sokáig nem értettem miért, sőt gyűlöltem is miatta. De később rájöttem, hogy anyám szörnyen viselkedett/viselkedik vele. Szeretett volna egy kis törődést kapni.

2009. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
Még egy kérdés: Apukád nem látja ezt? Nem látja azt amit te? A netes beszélgetéseket? Nagyon sajnálom a történteket, továbbra is azt mondom anyukádnak mondd el :(
2009. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy apukám nagyon kedves vele, de kicsit idős már hozzá.. fiatalos 43 nál többnek nem mondanám de közben 15 év külömbség van köztük..

szerintem anyám csak nem kapja meg azt amit akar rőle... :@

2009. dec. 13. 17:45
 9/29 A kérdező kommentje:

nem látja. ritkán netezik.

anyám meg skype minden mennyiségben

2009. dec. 13. 17:56
 10/29 anonim ***** válasza:
67%
Áhh én tuti szólnék :(
2009. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!