Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » De erre mit reagáljak? :S

De erre mit reagáljak? :S

Figyelt kérdés
épp fogyózok.holnap és holnapután megyünk mindkét nagymamámékhoz kajálni,minden évben így szoktuk.és hát eléggé kalóriadús kajákat csinálnak,meg mindenre fél liter olajat öntenek.és nem az a baj hogy ne tudnám megállni hogy sokat egyek(mert egyáltalán kinek van gusztusa olyan rántotthúst enni,amibe beleszúrsz a villával és kifolyik egy levesnyi olaj..?)hanem akkor a nagymamám elkezdi a hisztit hogy én mennyire utálom őt,hogy milyen gonosz vagyok,meg hogy tudja akkor is tudja hogy nemszeretem mert a városba se köszönök neki(egyszer nem köszöntem,valószínűleg a barátnőimmel voltam és hülyültünk,nem tudom miért kell rögtön kombinálni)és még az anyám is leszid otthon hogy mekkora egy bunkó flegma állat vagyok,és hogy úgy bánok a rokonaimmal mint a kutyával,és engem semmi más nem érdekel csak a való világ.de persze apám meg tudja mondani hogy milyen kövér vagyok.(5-6kg felesleg van rajtam.)és ha bármit mondok erre akkor megint leordítják a fejemet.csak már kicsit kezdek nagyon összeomlani,mert ez a hétköznapokon is ugyanígy megy csak más dolgok miatt.például hogy megnéztem most a csillag születik után a műsorújságot és már le kell bäszni.igen azért mert bele mertem nézni...
2011. ápr. 23. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
ha tényleg bunkó vagy, és ugy bánsz a rokonokkal mint a kutyával akkor igazuk van. a mamád papmpogása meg ne érdekeljen. vedd félvállról
2011. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal kefirt meg almát és edd azt a családi ebédnél. Más ötletem nincs.
2011. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is fogyózom,sőt még cukorbeteg is vagyok,tehát örökös diéta az életem.Soha nem volt ebből gond,családi ebédeknél,inzulinozás után szedek magamnak egy nagy tányér levest,amiben sokkal több a zöldség,mit a lé,tészta alig.Utána pedig vagy pörköltet eszem teljes kiőrlésű kenyérrel,vagy rántott vagy sült husit,salátával,némi körettel.Nekem mindig van külön párolt zöldségféle,vagy valami salátaféle,nem pepecselnek vele sokat,sima bolti mexikói köret,vagy egy saláta joghurtos öntettel.Ilyeneket ehetsz Te is nyugodtan,főleg hogy csak két napról van szó.Utána leöblítem cukormentes kólával,vagy szörppel,vagy simán vízzel.Még desszertet is szoktam enni,gyümölcssalátát szoktak nekem összedobni,vagy sokszor van diabetikus torta,vagy süti.Szerintem ha megmondanád kerek-perec hogy most éppen fogyózol,simán készítenének Neked külön valamit,de mondom,nem is kell külön készíteni,nyugodtan eheted az ebédet,csak mértékkel,és odafigyelve hogy mit eszel.Nem kell mindjárt ilyen ellenségesen hozzáállni,szegény nagymamáék nagyon sokat készülnek erre az ebédre!
2011. ápr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Már otthon, kora reggel kezdd el mondogatni, hogy nem vagy jól, fáj a pocid, émelyegsz, de hangsúlyozd ki, hogy semmi pénzért ki nem hagynád a családi bulit, inkább odavonszolod magad betegen/gyomorrontással, stb, majd kérd meg az anyukádat, hogy segítsen megértetni a nagyival, hogy nem ehetsz sokat, mert akkor lehetséges, hogy feladja a gyomrod a küzdelmet...
2011. ápr. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Öleld meg a nagyit, mondd azt neki hogy szereted, de most éppen fogyózol mert a háziorvosod / iskolaorvos ezt mondta. De azért egy szem sütinek nem tudsz ellenállni , és azt még le tudod tagadni :) (így olyan mintha ellenállhatatlan sütije lenne, szóval egy burkolt dics himnusz)
2011. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!