Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagáljak erre? Úgy tesz,...

Mit reagáljak erre? Úgy tesz, mintha semmi sem történt volna, de én nem tudom "lenyelni".

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem volt barátommal, megismertem a haverjait. Az egyik srácnak a barátnője babát várt, velük szorosabb barátság fűződött, a szakítás után is tartottuk a kapcsolatot. Segítettem nekik ruhácskákkal, számítógéphez dolgokkal, stb, sosem kértem pénzt, mivel tudtam, hogy rossz anyagi helyzetben vannak. Mindig én mentem hozzájuk, 35 km-t utaztam, nem vártam el a lánytól, hogy a pici babával egy órát utazzon (35 km-re laknak tőlem).


Fél éve kezdődött a gond.

A srác elindult külföldre dolgozni, egy hónap múlva ment volna utána a lány és a pici. Azon a hétvégén volt a szülinapom, de mivel már előtte is beszélgettem a lánnyal a buliról és mondta, hogy nem tud majd eljönni, ne haragudjak, stb, ezért nem is mondtam még egyszer. Úgy gondolom, hogy ha a párom egy hónapra elmegy, akkor vele vagyok az utolsó éjszakán, és a fél éves gyermeket sem illik otthagyni.


Közben egészségügyi gondjaim akadtak, az orvos petefészekrák gyanúval küldözgetett mindenhova. Ezen felül állandóan tanulnom kellett, mivel májusban volt a záróvizsgám. Nagy vizsga volt, a gyakorlati és a szóbeli 12-12 órásak, míg az írásbelik 6 órásak voltak.


Nem értette meg, hogy kimerült vagyok, hogy nincs minden héten 700 Ft-om arra, hogy lemenjek, hogy lehet, hogy komoly bajom van, és muszáj tanulnom.


Elküldött a fenébe azzal, hogy lesz.arja a gondjaimat és húzzak a ...ba.


Engem bántott nagyon, de úgy gondoltam, hogy ha valaki ennyire megértő, akkor nem strapálom magam.

A gyerek apjával beszéltem egyszer, kiderült, hogy a lány megcsalta a párját a pasi unokatesójával.


Egészen tegnapig ennyi infóm volt róla, de tegnap kaptam tőle egy levelet, hogy majd tölt fel képeket a piciről, reméli, hogy megnézem, leírta a telefonszámát, valamint, hogy fent van a két legnagyobb közösségi oldalon. Ja és reméli, hogy párommal jól vagyunk.


Meg sem említette ami történt, hogy elküldött a fenébe, mikor gondjaim voltak, és nem fogadta el, hogy nekem is vannak nehezebb időszakaim.


Mit tegyek? Írjak neki? Mit?

Teljesen tanácstalan vagyok, a pici miatt aggódom, mert a gyerek apja szerint és szerintem is, a lány nem az anyák gyöngye. De nem tudom lenyelni, hogy olyan sz.emét módon viselkedett velem.


Kérlek adjatok tanácsot.


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.


22L


2011. aug. 10. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Írjál neki. Azt hogy "Rohadj meg. Kit ÉRDEKEL A sz.ros GYEREKED? Legszívesebben földhöz vágnám és azt mondanám hogy: PIKACHU TÉGED VÁLASZTALAK!" ← vicc

Ez a nő önző. Nézd meg ő mit csinálna, ha te is önző vagy vele.

2011. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Lehet, hogy Ő is a gondjairól akart veled beszélni!

Önzőnek önző az biztos. Nem tudom megítélni de ha egy barátnak elmondom, hogy rákra gyanakszik az orvosom és utána még elküld a ...ba akkor biztos hogy nem beszélnék vele többet!


Off!

23 éves Anyuka vagyok, Fiam 16 hónapos. Ha Nekem valaki úgy jellemezné a gyerekem hogy a "szaros gyerekeddel" együtt elmehetsz a francba biztos lehet benne hogy letépném az állkapcsát és a pi.csájába dugnám, azután belét tépném ki...

Biztos hogy kicsontoznám azt az embert aki az én fiamra sértő megjegyzést tesz... Ezzel nem csak én vagyok így! Intelligens ember nem a gyerekkel támad, ha valami baja van hanem az anyukát hordja le a sárga földig! A gyerek az én szememben SÉRTHETETLEN Szóban és fizikailag is!

Remélem nem csak a pikachus részre írtad azt hogy vicc volt hanem arra az első 2 sorra!

2011. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Fölösleges önzésre önzéssel és bunkósággal válaszolni. Én olyan vagyok, hogy valószínűleg elmennék hozzá és szóban tisztáznám, mi történt, mit hogyan gondolt, és utána döntenék a barátság fenntartásáról avagy beszüntetéséről.

De ez én vagyok. Nekem így lenne nyugodt az éjszakám. :)


Nem teljesen elképzelhetetlen, hogy félreértés volt, vagy csak pillanatnyi elmezavar... :)


Remélem rendben vagy, és egyenesbe jöttél, és jól sikerültek a vizsgák, és egészséges vagy!

2011. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Most az egyszer megbocsátanék neki, de többször ezt nem nézném el.


(Off: Első válasz :D)

2011. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

HA durva akarnék lenni én is azt tanácsolnám mint az első..De nem vagyok durva.Én nem írnék.Hagynám az egészet csendben úgy ahogy van.A gyereket lehet sajnálni magadban,de nem a te gondod.Neked semmi közöd hozzá,és ha állandóan ott is vagy akkor sem szólhatsz bele,hogy nevelik..

Én is jártam így,és én komolyan megsértődtem.Azóta sem foglalkozom vele.Nem érdekel.Egy olyan barátság ahol az egyik fél nagy ívben sz@rik a másikra,és csakis a saját érdekeit nézi az nem barátság..Ebből szerintem nem sokan kérnek.

2011. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben hanyagolnám örökre a drága barátnőt.

Nem írnék neki levelet, sem semmit.

2011. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem barátnő, hanem utolsó hulladék az ilyen, nincs értelme bármi kedveset írnod Neki.

Petefészek rák gyanúval voltál x ideig, ez nem 1 sima nátha, amiből 1 hét alatt kigyógyulsz, még 1 vadidegent is megsajnál az ember...

2011. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt írd neki amit nekünk:

Meg sem említed ami történt? Hogy elküldtél a fenébe, mikor gondjaim voltak, és nem fogadtad el, hogy nekem is vannak nehezebb időszakaim.


A barátság két ember ÖNZETLEN kapcsolata! Neked lehet ő a barátod ,de te neki nem vagy az.

2011. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a haverod nője egy önző ember. Szerintem max egy felületes hellószia-valami lehet belőle, nem barátság. Elgondolkodtam, hogy így akarja-e kezdeményezni a bocsánatkérést, vagy megint csak önző érdekből hívta fel a figyelmed a képekre, és várja, hogy dicsérd a (biztos aranyos, és a szituban ártatlan) gyermekét (amit magának zsákolna be)

Ha segíteni akarsz rajta, mint emberen, akkor írd meg neki, hogy hogy élted meg az ő botrányos reakcióját;ha nem érdemel ennyit sem, akkor hagyd válasz nélkül.

2011. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

elsőnél a pont! :) elküldeném ....


másodiknak: az, hogy ki mit mond és kit mit tesz két különböző dolog! ha te megtennéd azt, amit ilyen nagy mellénnyel leírtál, te húznád a rövidebbet.. szval anyaként légy egy kicsit higgadtabb!

2011. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!