Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit eszik nálatok a...

Mennyit eszik nálatok a család húsvétkor?

Figyelt kérdés
Miket esztek és mennyit ? Mennyit költöttetek az étekekre. Milyen fogások kerülnek az asztalra a konvencionális húsvéti ételek mellett ? Esztek ilyenkor speciális sűlteket, sütiket és mennyi mehéz étel van benne ?
2011. ápr. 24. 01:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
a hüttöt :D
2011. ápr. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
sonka, főtt tojás, paradicsom, paprika, hagyma, torma meg kenyér -> ez a vacsi, ebédre meg smi extra
2011. ápr. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Olyan a kérdésed,mintha a húsvét (vagy bármely ünnep)a zabálásról szólna.

szonbat este sonka,tojás,krumpli,saláta. vasárnapez a reggeli hidegen hagymával,retekkel. vasárnap ebéd nálunk általában bárány,a vacsi a maradékok.

Hétfő sütika locsolóknak és valami könnyű a sonkás napok után

2011. ápr. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Húsvétkor ugyanannyit eszünk, mint bármelyik más napon. Csak azért, mert ünnep van, nem fogunk egész nap kajálni. Eszünk sonkát, tojást, hagymát, kalácsot. Sütit is sütök, csakúgy, mint más hétvégéken szoktam.
2011. ápr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
24%
sárga túró ki nem maradhat az ünnep menüből!
2011. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem többet, mint máskor, csak egy kicsit mást.

Ugye a sonka elmaradhatatlan tojással, kaláccsal, tormával, retekkel. Hogy ma délben mit eszünk, azt még nem tudom, Anyukám meglepetés-ebédje lesz, gondolom sok finomság :) De ilyeneket, hogy pl bárány, nem eszünk. Süti lesz, azt a férjemmel mi csináltuk: málnás, epres, áfonyás és körtés muffin.

De többet tényleg nem eszünk, senkinek nem jó, ha ebéd után mozdulni sem bír. Ráadásul én 15 hetes terhes vagyok, émelygéssel, örülök, ha néhány falatot legyűrök majd...

2011. ápr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

sokat.

ma pl rakott krumpli lesz, meg a főtt sonka a hozzávalókkal: kalács, majonéz, uborka

2011. ápr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi nem tartjuk, így semmi extra nem is lesz. Majd jövőre fogjuk, hogy megismerje a kicsi a hagyományokat ( ételek terén is)meg majd keresheti a tojásokat a kertben. De most még csak 3 hónapos.

Szóval mi úgy eszünk ilyenkor mint egy sima hétköznapon, még tojást se terveztem főzni.

2011. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
76%

Mi se eszünk többet, mint máskor. Csak nagy a család, és jön a rokonság.


Sonka, tojás, kalács, torma, zöldségek (retek, paprika, újhagyma, saláta)

töltött káposzta

sült tarja burgonyával

rántott pangasius halfilé, zöldségkörettel

kókuszós csiga, vaníliás kifli, diós linzer, húsvéti különlegesség, sajtos-köményes rúd


Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!:)

2011. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

sok süti

édességek

húsleves

krumplipüré

csirkecomb


Meg majd még lesz valami :))

2011. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!