Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tud anyám elviselni?

Hogy tud anyám elviselni?

Figyelt kérdés
Egy semmirekellő vagyok, soha nem megyek sehova, nincsenek barátaim, hétvégén az a szórakozásom, hogy tanulok, főzök, a szobámban zenét hallgatok, tv-zek, a kertben napozom vagy a macskámmal játszom. Szakadt melegítőben vagyok otthon, folyton leeszem magam, olyan vagyok, mint egy 3 éves. Egyszerűen gusztustalan vagyok, én már szánom magamat komolyan. Folyton kérdezem anyámat, hogy Ő hogy tud elviselni, nem érzi-e, hogy mekkora szánalmas vagyok, de azt mondja, hogy nem vagyok az, hülyeségeket beszélek. Pedig én a helyében lenézném magamat és inkább elköltöznék. Ez a kérdés komolyan foglalkoztat..hogy tud még így is szeretni anyám? Az anyai szeretet miatt, vagy mert Ő is burokban él és nem nagyok az igényei az emberekkel szemben? Komolyan kérdezem.
2011. ápr. 24. 11:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem kerdesed, gondjaidat. Normalis eletet elsz, azon kivul hogy leeszed magad.
2011. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szomorú, hogy ilyen csúnyán beszélsz magadról.komolyan mondom, segítségre lenne szükséged.

egyébként hány éves vagy?

2011. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Örülj neki hogy eltud viselni, ez azért van mert nem tudatosult benne az hogy már nagyobb vagy. Én is egy ideig ilyen voltam de aztán már időm nagy részét a barátaimmal és a szerelmemmel töltöm:) de itthon én is egyszerű melegítőbe vagyok mert hát minek öltözzek így ki ha otthon vagyok :)
2011. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

majd ha anya leszel rájössz,hogy a fél karját odaadná érted..és nem érdekli semmi sem mert feltétel nélkül szeret,

valószínű tinilány lehetsz..a hormonok játszanak veled..

2011. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
azt hittem, hogy én írtam ki a kérdést:D ugyanez vagyok én is .
2011. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csúnyán beszélek magamról, de megérdemlem, komolyan. Semmit nem értem el eddig az életben, az osztálytársaim modellkednek, táncolnak, buliznak, színészkednek, én meg egy szarhalom vagyok.
2011. ápr. 24. 12:14
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem attól lesz valaki semmirekellő, hogy nem jár el szórakozni vagy nincs éppen pasija.

Én is sokat ültem itthon évekig, de attól még nem éreztem ezt. Itthon besegítettem, a suliban jól tanultam, hétvégén pedig pihentem (filmeket néztem, jókat ettem, kutyáztam stb.), vagyis hasonló dolgokat csináltam, mint te.


Amúgy meg ha ennyire zavar, tegyél ellene. Járj el valahova, ismerkedj (akár neten keresztül) és vegyél fel normális ruhát otthon is.

Ez a szintű önsajnáltatás már túlzás.

2011. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pedig milyen csodálatra méltó a bulizói karrier. A modellkedés és az éneklés is vetekszik a Való Világ teljesítményével.
2011. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Hány éves vagy? Az hogy nem jársz bulizni az nem azt jelenti hogy semmirekellő vagy,inkább azt hogy zárkózottabb,otthonülő típus vagy inkább.

Másrészt otthon miért kéne nagyestélyiben ülni? Én is melegítőben vagyok itthon, meg az emberek nagy része,és ez nem az igénytelenségre vezethető vissza.

Súlyos önértékelési problémáid vannak,amiket leírtál egyik sem olyan eget rengető dolog amiért egy nagy nullának kéne hinni magad...

Én javaslom neked (márha lány vagy) menj el fodrászhoz,vegyél pár új ruhát és máris nő egy kicsit az önbizalmad.

2011. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sok ruhám van, cipőm, ha elmegyek itthonról, jól nézek ki, de amúgy meg, ha nem lát senki és önmagam vagyok, kijön az undorító, valódi énem. Ugyanolyan vagyok, mint 10 évesen, csak akkor még gyerek voltam, most meg már majdnem nagykorú. Anyámat sajnálom, hogy nincs sikeresebb gyereke. Mikor a tv-ben látta az osztálytársamat, aki tök tehetséges, akkor úgy szégyelltem magam, hogy rám sosem les majd olyan büszke, mint annak a lánynak a szülei. Ez nem önsajnáltatás, ezek tények.
2011. ápr. 24. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!