Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni hogy...

Nem bírom elviselni hogy anyám állandóan nyög meg sóhajtozik, de olyan hangosan hogy nemigaz. Hogy viseljem el?

Figyelt kérdés
amúgy semmi gond nincs, de ez olyan mint a horkolás hogy ez nagyon zavar.
2011. aug. 6. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Regebben olvastam, hogy ezek az emberek akik hangosan nyognek, sohajtoznak, asitoznak, kisebb szivrohamot kaphattak, de nem is tudjak. Lehet anyuddal nem igy van, csak erdekesseg keppen irtam ide.
2011. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Gondolom, valami oka van erre (pl fáj neki valami), inkább segitenel rajta.

Szégyellheted magad, hogy ilyen apróságon kiakadsz, inkább örülnél, hogy VAN anyád.

2011. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
sokat dohányzik,de amúgy nincs baja
2011. aug. 6. 17:23
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
az én anyám is folyton nyög,de csak a ha hallja valaki,, különbem semmi értelme.De ő hipochondriás,sajnos.
2011. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Lehet akár a dohányzás következménye is.Talán nehezebben kap levegőt, vagy gyengébb a szíve.De lehet rossz szokás is.
2011. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Lehet neki olyan lelki gondja, amit nem mond el neked. Egyszer mégis ülj le mellé, öleld meg és kedvesen kérdezd meg tőle, hogy mi a baja.
2011. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Bárcsak az én édesanyám is nyögne és sóhajtozna! Becsüld meg! És beszélgess vele mi a gondja.
2011. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Faterral vagyok ugyanígy, azt is kommentálja, ha a wc-n ül, és már nagyon elegem van belőle. Szerintem így akarja felhívni magára a figyelmet, mert egyébként semmi baja sincs - próbálkoztam a megkérdezem taktikával, erre a válasz: miért nem jajgathatok a saját lakásomban? Magamban erre emlegetni kezdem az anyját nem épp kedves jelzőkkel. Ha meg is mondja, itt fáj, ott fáj, mondom neki, vegyen be gyógyszert, de nem hajlandó rá, inkább csak jajgat, hogy húzza az idegeim. ű


Aki nem tudja, milyen a nap huszonnégy órában ezt hallgatni, szíveskedjen befogni.


Elviselni így tudod:

[link]

2011. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy nekem például van egy olyan szokásom, hogy nyögdécselek és sóhajtozok, mikor nagyon fáj a fejem, közben fel-alá járkálok.Ez megnyugtat.A környezetemnek viszont idegesítő.
2011. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
98%
Az én anyám is úgy ásít, hogy csubakka hangokat hallat, szerintem még a szomszéd is beleremeg. Meg ha issza a forró kávét, minden korty után nyög egy hatalmasat. Igazából hiányozna, ha nem hallanám már, pedig eleinte engem is idegesített, hogy olvasás vagy bármi közben azt hallom ahogy épp ásít. El kell fogadni így, mindenkinek vannak stikkjei, és ez még nem is a durva kategória.
2011. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!