Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy viseljem el...

Mit tegyek, hogy viseljem el ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Anyám egyszerűen kikészít. A történet a következő:

Anyának volt egy előző házassága és abból egy lány gyereke. Ő már 25 éves. Apámmal összejött és megszülettem én (kezdem megbánni).

Anyám nővéremnek a seggét folyamatosan kinyalja.Ha én kérdezek valamit a válasz : " hagyjál már a hülyeségeddel, ne fárasszál már folyamatosan " Ha nővérem kérdez valamit szépen el lesz neki mondva amire kíváncsi volt . Ma reggel felkelek, kimegyek szépen kérdezem anyától hogy, " miért öntötted össze a két tusfürdőt, megkértelek rá, hogy ne öntsd össze mert akkor büdös lesz." Ezen elkezdett zúzni, üvölteni hogy én hogy képzelem ezt, hogy már megint elbasztam a napot meg a szokásos. Apám bejön akkor anyám eljátssza a sértettet, hogy mennyire megbántam. Most kimegyek, apától kérdezem (anyámmal már nem beszélek ink.) hogy elmehetek e. Anyám !üvöltve! NEM!! ilyen recsegős rikácsolós hangon kiabál, hogy nem mehetsz sehova sem jogosítványod is akkor lesz ha én fiú leszek.!!! Érzem a gyűlöletet benne. A helyett, hogy ami a fiának jó lenne az neki is, keresi a rést hogy hol tud megint kigyilkolni idegileg. 17 éves vagyok de már ráment az idegrendszeremre ez az egész. Érzem hogy utál, hogy gyűlöl .. azt hogy legszívesebben meg akar ölni és ezt ki is mondta egyszer, csak aztán apám előtt letagadta ( ja igen, letagadás. Mindig ő a szent, meg hogy ő az anyám ő megtehet mindent jelszóval fenyeget. ) Mit csináljak, hogy ezt "túléljem" kezdek feszülni... nem akarok semmi hülyeséget csinálni magamban.. sokszor jár már a fejemben pedig.. segítsetek légyszíves..


2011. ápr. 24. 14:17
1 2
 1/12 napietus ***** válasza:
56%
először is ne csinálj semmi ostobaságot (már csak azért se, mert azzal őt igazolod). szerintem próbálj apukáddal többet beszélgetni, hogy lássa ő is, hogy nem vagy Te eredendően rossz. anyukáddal sokmindent nem tudsz csinálni, ő ilyen. mindannyiunknak vannak hibái, ahhoz meg már valószínűleg idős, hogy megváltozzon :S nem tehetsz mást, így kell elfogadni.
2011. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
apám 3 naponta van itthon, és nem sokat találkozunk. ő is neki ad igazat, és csak azért is neki ad igazat hogy aztán ne vesszenek össze... köszönöm a válaszod!
2011. ápr. 24. 14:24
 3/12 napietus ***** válasza:
56%
ja, apukád valószínűleg békés ember lehet, és konfliktuskerülő típus. én apám is mindig ilyen volt, ha elkéredzkedtem valahova, mindig azt mondta "beszéljétek meg anyátokkal, ezt ő dönti...". de azért legalább valakivel kibeszélgethetnéd magad. és a nővéreddel amúgy milyen a kapcsolatod?
2011. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
A nővéredet jobban szereti.
2011. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Stormgorog válasza:
27%

Vállalnod kell a megpróbáltatásokat, melyek érnek az életben! :) Minden családban vannak kisebb nagyobb konfliktusok amelyeket kevesen tudnak kezelni türelemmel...

Gondolj arra hogy vannak sokkal rosszabb helyzetek is, ne csak a saját sérelmeidre! A békesség érdekében többet kell tűrni és a szeretetre kell törekedni!

Javaslom fordulj Istenhez aki bármilyen problémát meg tud oldani ha belevetik a hitüket az emberek! Ha ez megvan idő is kell hozzá hogy változások lépjenek életbe, mert a próbák lényege az hogy erősödjenek benne az emberek!

2011. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Mi van a tesóddal? Vele sem vagytok jóban? Nekünk, ha valami családi drámánk volt itthon, egymásra számíthattunk nagyon. Ez azóta is így van. Próbálj a nővéredhez közeledni egy kicsit... :) Kitartás és ne is gondolj arra, hogy valami hülyeséget csinálsz
2011. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tesómmal sem vagyok jóban, ez az egész régen kezdődött mert ugye anyám azt állítja hogy én apát uszítom tesómra, hogy nekem jobb legyen. Így ketté szakadtunk. Ők ketten mi ketten. Csak apa az meg anyának ad igazat. Egyedül maradtam. Rendesen nem családban hanem hierarchiában élünk. mintha apám lenne a fejes anyám az aki behódol előtte de engem kioszt, én meg a csicska akit mindenki ugráltathat.. kérdem én akkor minek kellek ide ?! Köszönöm a válaszotokat ! rendesek vagytok nagyon!
2011. ápr. 24. 15:11
 8/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2011. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
17 leszek nyáron. Most meg magába van zuhanva. Ül megvan halva. Bemegyek mert csörög a teloja ( nem jön ki ) hogy keresnek. Felveszi beszél . Sms.. beviszem lerakom elé már vagy 4x jelez mire elolvassa. Pokerezik neten... mi lelte ?!..
2011. ápr. 24. 15:47
 10/12 anonim válasza:
Nem tudom mi lelte, de lehet, hogy most csak egyedül akar maradni. Próbálj kicsit kikapcsolni és nem ezen kattogni. Tudom, hogy ezt mondani könnyű, de neked is jobb, ha kicsit eltereled a figyelmed... ;)
2011. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!