Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Randivonalon, Cronosnál stb...

Randivonalon, Cronosnál stb ismerkedett 33 év felett valaki eredményesen, úgy hogy gyereke is volt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy társra talált, akivel együtt él és szépen nevelik a gyereket.
2011. ápr. 24. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem túl nagy az esély, de azért előfordul. Amikor csináltam 1 gyerekes reget, hetente írt egy pasi, szóval eléggé uncsi volt, nem volt kivel ismerkedni. Nem a te hibádból, itt a pasik nagy része szórakozik, szexkapcsit keres. Egy komolyabb ember volt, aki hajlandóságot mutatott találkozni és még helyes férfi is volt.
2011. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pont erre tippeltem én is. A férfiak valóságban csak szexpartnert keresnek, de félnek a nemibetegségektől meg ingyen is akarják a szexet, max. vacsi meg egy kis gaz.

Szóval mindegyik azt mondja, hogy komolyan társat keres meg egyebek, de csak szexre vágynak és azt hiszik, hogy a 30 feletti nők is szexmániásak.


Csak azt nem tudom, hogy akkor hol lehet ismerkedni. Gyerek mellett nem járhatok akárhová.

2011. ápr. 24. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért ne add fel. Vannak normálisak is, de kisebb arányban. Azért te is nézz körbe, hátha szimpatikus valaki. Vannak 30-as agglegények, akik még nem találták meg az igazit. Én azért ajánlom, hogy legyél óvatos, és nem hamarkodd el a szexet ha alakul valami. Ha a férfinek tetszel akkor várni fog.

Vigyázz, sok a nős!

2011. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!