Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan fussak eredményesen?

Hogyan fussak eredményesen?

Figyelt kérdés
Jó futó vagyok és versenyekre is szoktam járni.De futás közben mindig szúr az oldalam. Mit tegyek hogy ne szúrjon?? És hogyan csinálják az ér sportoló hogy nem fáradnak el hamar? Már olyanról is hallottam hogy lassabban kell lélegezni ez igaz???Légyszives aki tud segítsen!:)
2011. szept. 21. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az élsportolóknak valószínűleg van edzőjük, aki hasznos tanácsokkal látja el őket. Ezen kívül veleszületett tehetségük van a futáshoz. Ha komolyan gondolod a futást, keress egy edzőt, aki megtanít futni. Itt a kétmondatos válaszokal nem leszel sokkal előrébb.
2011. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 manor ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy "jó futó" vagy? Mióta futsz? Milyen rendszeresen? Mennyit, milyen tempóval? Pontosan hol szúr az oldalad? Mióta? Mikor szokott elkezdődni a szúrás?

Kicsit több infó kellene...:)

2011. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát már 7. éve futok és minden nap futok olyan 4 km-t és sprinttel amúgy az oldalamnál a bordáimnál szokott fájni az oldalam ha nagyon gyorsan kezdek el futni hosszú távon akkor szúr az oldalam de valamikor egyszerűen csak előjön:S
2011. szept. 22. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!