Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha így viselekdn...

Mit szólnátok ha így viselekdne az édesanyátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy a szomszédban lakik egy 4 vagy 5 éves kislány. Rendszerint utálom,mert úgy érzem elveszi az anyámat. Anyu állandóan átjár hozzá,játszik vele és régebben még hozzánk is átcipelte,de Apu megmondta neki,hogy ne hordja ide. AZért vagyok főként kiakadva,mert velem kiskoromban soha sem játszott.Soha. Mindig kifogásokat talált,hogy pl. mosogatnia kell stb,és ezek nagyon mélyen megmaradtak bennem. ma kikisértük a rokonokat,és kiabállt a kislány anyunak,hogy át e megy.Erre én odaszóltam anyunak,hogy legalább húsvétkor ne menjen már át,töltse velem.Igaz ami igaz,azt is oda mondtam neki,hogy ha szeret nem emgy át. Erre szó nélkül átment. Nem tud annak a lánynak egyszerűen nemet mondani.Ki vagyunk akadva,nem csak engem,de Aput is bántja. és csodálkozik,hogy Apuhoz jobban ragaszkodom mint hozzá... Ti mit tennétek? Hogyan viselnétek ezt? Előre is köszönöm!!!

14L


2011. ápr. 24. 19:52
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Javítom: * viselkedne .

Bocsánat.

2011. ápr. 24. 19:53
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Meg kellen ezt beszélni vele komoly hangnemben, és nem ilyen ógyerekesen viselkedni. Sok minden lehet a háttérben, de pl. pont úgy néz ki a dolog, mintha anyád nagyon vágyott volna még egy gyerekre...
2011. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
mélységesen elkeserednék, hogy egy idegen gyerek többet ér, mint a sajátja...bazz...bele őrülnék, ha anyum ezt tenné velem
2011. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Rendben ha barátkozik vele,de nem kellene túlzásba vinnie.Más gyereke...van neki is anyukája.Kíváncsi lennék mit válaszolna anyukád a "vagy ő,vagy mi" kérdésedre: D

Ha kerülgetné akkor egyértelmű a válasz.Nem értem anyukádat:S Egy kisgyerek a szomszédban...és húsvétkor stb...Ha az én anyám ezt csinálná biztos kiakadnék:S Főleg ha karácsonykor is átmenne:|

Szerintem beszéljetek vele.Ne csak te,hanem apukád is és akit ez még zavar.

2011. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Miután hazajött elkezdett sírni,mert mondtam neki,hogy ne csodálkozzon,hogy apát jobban szeretem mint őt,erre elment és sírt a kertben.odamentem hozzá bocsánatot kérni,erre elküldött melegebb éghajlatra meg ordított velem,hogy megne merjem többé zsarolni-ezt arra értette,hogy azt mondtam neki "ha szeretsz nem mész át". Nagyon bánt a dolog,oké túl lőttem a célon,de már régóta ezt csinálja.Úgy érzem jobban szereti azt a lányt mint engem. :(
2011. ápr. 24. 20:02
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem lőttél túl a célon.
2011. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Húúúú... Én az ilyen anyáról nem tudok szépet mondani. Nagyon sajnállak :(
2011. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%

Az Edesanyadat ne akard birtokolni! Szeresd Ot es tiszteld, es ne zsarold. Mit tennel akkor, ha tobben lennetek gyermekek, tehat testvereid lennenek?

Tehat az Edesanyadnak az van megengedve, hogy a htb-i teendoket elvegezze,

s aztan pedig szorakoztassa az Edesapadat es Teged. Neki nem jar a kikapcsolodas?

Ne legyel feltekeny arra a ket kicsi gyermekre, hiszen a szeretetet adnak a Mamadnak, es ezt a Mamad is erzi.

Te iranyitani akarod a Mamadat, es kovetelsz, de mi lenne ha szeretettel es kedvesen fordulnal fele.

Probalj egyutt erzessel gondolni Ra!

2011. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%

szerintem jól tetted hogy meg mondtad neki, sajnállak hogy ilyen anyukád van...

és bármikor mond meg neki hogy ha szeret nem megy át...mert ebben teljesen igazad van, persze néha néha át mehet játszani de hogy mindig erre nincs szó hogy milyen anya...

és apukáddal és anyukáddal beszéljétek meg...hát ha megjavul a kapcsolatotok...

2011. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
én csinálnék egy dns vizsgálatot.
2011. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!