Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha így viselekdn...

Mit szólnátok ha így viselekdne az édesanyátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy a szomszédban lakik egy 4 vagy 5 éves kislány. Rendszerint utálom,mert úgy érzem elveszi az anyámat. Anyu állandóan átjár hozzá,játszik vele és régebben még hozzánk is átcipelte,de Apu megmondta neki,hogy ne hordja ide. AZért vagyok főként kiakadva,mert velem kiskoromban soha sem játszott.Soha. Mindig kifogásokat talált,hogy pl. mosogatnia kell stb,és ezek nagyon mélyen megmaradtak bennem. ma kikisértük a rokonokat,és kiabállt a kislány anyunak,hogy át e megy.Erre én odaszóltam anyunak,hogy legalább húsvétkor ne menjen már át,töltse velem.Igaz ami igaz,azt is oda mondtam neki,hogy ha szeret nem emgy át. Erre szó nélkül átment. Nem tud annak a lánynak egyszerűen nemet mondani.Ki vagyunk akadva,nem csak engem,de Aput is bántja. és csodálkozik,hogy Apuhoz jobban ragaszkodom mint hozzá... Ti mit tennétek? Hogyan viselnétek ezt? Előre is köszönöm!!!

14L


2011. ápr. 24. 19:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem kell anyukádra haragudni,sem zsarolni őt. Ennek valami lelki eredetű,pszichés oka lehet,talán tudat alatti,és nem is tehet róla,de mindenképpen felszínre kéne hozni,hogy mi az oka.

Azt javaslom beszélj apukáddal,hogy ő se csak duzzogjon,mert attól még soha semmi nem oldódott meg. Ne piszkáljátok a kislány miatt,mert akkor a helyzet rosszabbodni fog! Kezdjen el apukád többet beszélgetni anyukáddal,legyetek vele kedvesek,majd idővel az apukád vegye rá,hogy forduljanak szakemberhez,aki segít megfejteni,és megoldani ezt a dolgot! Más megoldás erre nem lesz.

2011. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!