Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez a lányomnál?...

Mi volt ez a lányomnál? Nagyon megijedtünk.

Figyelt kérdés

Ma reggel jött haza a discobol,és megtudtam hogy csak egy srác miatt jár oda,és este csókolózott egy másik fiúval. Ez nem gond...De a lányom mikor mondta hogy csak a fiú miatt jár abba a discoba,elkezdett sírni,nem bírta abbahagyni,alig kapott levegőt,tehetetlen volt,és csak nagyon nehezen nyugodt le. Úgy sírt hogy az valami hihetetlen.

16 éves.


2011. ápr. 25. 09:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

16 éves. Te is sirtál ennyi idősen és én is.

Emlékezz vissza.

2011. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%

"csak egy srác miatt jár oda,és este csókolózott egy másik fiúval. Ez nem gond..."


:-o :-O ???????????????????

2011. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Várj, most megszopom az ujjam és ebböl általában ki szoktam találni mi is volt ez.. addig is meg nem kapom a választ mi lenne ha beszélnél vele az életéröl, az érzéseiről, ha újra megismernéd azt a hormonbombát aki jelenleg melletted él?
2011. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg nem gond, ha reggel járkál haza diszkókból, és közszájon forog. Azt hiszem ez magyarázat mindenre, el lett rontva, rossz neveléssel.
2011. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem sokat szokott menni.

De nagyon sírt,levegőt alig kapott,zihált,össze-vissza járkált. Szerintem nagyon felgyűltek benne az érzések,és most törtek elő.

Vagy mi lehetett ez?

2011. ápr. 25. 09:54
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

16 évesen mi lehet? szerelmes.

emlékezz vissza amikor te voltál ennyi

2011. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom szerelmi bánat.. szerelmes a fiúba (aki miatt a discoba jár), és azért csókolózott egy másikkal, h féltékennyé tegye, csak nem jött össze.


Ülj le, és beszéld meg ezt vele.. de nem mint az anyja, hanem mint barátnője, akire számíthat, és tanácsot adhat.


Sok sikert!

2011. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

:)

Hát nekem azt mondta,hogy a fiú,aki tetszik neki,ő leült egy picit,utána meg ment haza.

De nem köszönt el a lányomtól.

2011. ápr. 25. 09:59
 9/25 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom lekiismeret furdalása van, amiért egy másik sráccal csókolózott.
2011. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

16 évesen nem kéne neki engedni,h reggel járjon haza a discoból, meg tolerálni, h. több fiúval kavar.

akkor talán nem lennének ilyen intenzív érzelmi kitörések sem...

2011. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!