Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez a lányomnál?...

Mi volt ez a lányomnál? Nagyon megijedtünk.

Figyelt kérdés

Ma reggel jött haza a discobol,és megtudtam hogy csak egy srác miatt jár oda,és este csókolózott egy másik fiúval. Ez nem gond...De a lányom mikor mondta hogy csak a fiú miatt jár abba a discoba,elkezdett sírni,nem bírta abbahagyni,alig kapott levegőt,tehetetlen volt,és csak nagyon nehezen nyugodt le. Úgy sírt hogy az valami hihetetlen.

16 éves.


2011. ápr. 25. 09:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell álszentnek lenni.. a diszkó nem biztonságos hely, az igaz. De ha a szülei megbíznak benne annyira, hogy reggelig elengedik (vagy éppen vidéki a lány, nem tud hazamenni) akkor nehogy már ez legyen a legnagyobb probléma.. Továbbá szerintem az, ha valaki 16 évesen csókolózik, még mindig nem az a kategória, mintha 12 évesen teherbe esne egy bokorban.

Szerintem a lányod nagyon szerelmes és nagyon feszült emiatt, próbálja elfojtani magában, de most kitört belőle. Sírni pedig mindenki másképp szokott.. ha igazán mélyről tör fel, erős érzelmek vannak benne, akkor fuldoklik, görcsöl, ki akar bújni a bőréből, nyughatatlan, vigasztalhatatlan. Ennyiről van szó.

Valószínűleg az első nagy szerelme az a fiú, és talán az első nagy csalódása. Hiszen viszonzatlanok az érzései. Ahhoz pedig még túl tapasztalatlan, hogy tudja, mihez kezdjen ilyenkor magával, hogyan dolgozza fel.. A másik fiúval talán azért jött össze, hogy féltékennyé tegye a szerelmét, de az is lehet, hogy csak felejteni akart. Elnyomni magában az érzéseit.. érezni, hogy valaki másnak azért kell..

Nagyon sokat segíthet, ha beszélgetsz vele ezekről a dolgokról. Hogyan álljon a fiúkhoz, milyen típussal nem érdemes foglalkozni, és hogyan kell feldolgozni a csalódást. Szerintem elég erős bizalmi viszonyban vagytok, hiszen elmondta neked töviről-hegyire az egészet, pedig biztosan nem büszke rá..

Ne engedd, hogy magába zárkózzon megint. Van olyan típus, aki csak elfojtja az érzéseit, minden percében rágódik rajta, holott ha valakivel meg tudná osztani a problémáját, már nem is látná olyan kezelhetetlennek. Talán ebben tudnál segíteni neki.

Mellesleg nincs semmi baj a lányoddal, nem drogozik és nem hentereg fűvel-fával, ezen ne izgulj. Csak egyszerűen tini..

2011. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Soha nem tud aludni ha hazajön"

Sírógörcs, zaklatottság, hangulatingadozás.

Nézz jobban utána a parti drogoknak.

A barátok BIZTOS, hogy nem fogják neked megmondani, hogy ha drogozott a lányod, hisz ha drogozott, ők ugyanúgy drogoztak. Ne nekik higgy, hanem a saját szemednek.

2011. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én tudom, hogy a világ nem ártatlan, és hogy milyenek a diszkók, de azért mindenkire ráfogni, hogy drogos, csak mert nem tud aludni nappal.. ezek szerint rám is gyanakodhat a családom. Pedig még a cigifüsttől is fulladok, nem hogy füves cigi vagy drog..

Alkoholt vagy engergiaitalt biztos fogyaszt a lány, az is eléggé fel tudja ébreszteni ahhoz, hogy aztán fél napig pörögjön. Én nem hiszem, hogy ennél durvább dologról lenne szó.. Itt most lelki problémák állhatnak a háttérben, nem pedig egyből az összes barátja drogozik.

2011. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nem olyan barátai vannak,akik hazudnának,vagy bele vinnék őt a drogok világába,énis inkább a lelki háttérre gyanakszok. Most úgy jobb neki,ma elég bunkó volt vele a fiú msnen,azóta így kicsit túl van rajta. Hála mindent megbeszélünk,nem drogos,nem cigizik,persze e.italt és alkoholt biztos ivott. Pörög-pörög,mindent csinál,most álmosodik a lelkem. :)
2011. ápr. 25. 19:44
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem nappal nem tud aludni, hanem egy át diszkózott éjjel után. Azért van különbség.
2011. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!