Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal folyton veszekszünk...

A párommal folyton veszekszünk, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve élünk együtt a párommal.Minden rendben van vele,nem iszik,nem ver semmi ilyesmi.(na még csak az kéne)

Szóval a gond az,hogy túl sokat veszekedünk és szinte a semmin.Én nem akarom őt elveszíteni,de tudom ha ez így fog tovább folytatódni akkor előbb utóbb ez lesz belőle.

Én valóban szeretem őt és érzem hogy ő is engem.Helyre szeretném ezt a dolgot hozni de sajnos nem tudom hol kezdjem.Tudom minden dologhoz két ember kell,el kell fogadni egymást stb.Mostanában sok problémánk volt most úgy nézz ki,hogy kilábalunk lassacskán belőle de addig se szeretném folytatni ezt a veszekedést és minden apróságon össze tudunk kapni.

Kérlek segítsetek


2011. ápr. 25. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Minden rendben van vele,nem iszik,nem ver semmi ilyesmi.(na még csak az kéne)"

Ez nem érdem, hanem alap, ez önmagában kevés a boldogsághoz. Nehogy már azért kelljen leborulni, mert nem ver, szépen is lennénk... Azért ennél többet kell tenni egy kapcsolatért.


Min veszekedtek ennyit? A veszekedés önmagában nem probléma, ha úgy ér véget, hogy valami megoldás születik,ami mindkét félnek nagyjából megfelel. Pl.ha Te hallgatnál és tűrnél, lehet, megszűnne maga a veszekedés, de a probléma nem. A baj okát kell közösen megszüntetni.

2011. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen "párkapcsolatom", képesek voltunk 1-1 félreértett gesztuson, mondaton úgy összekapni, hogy folyton szakítás lett belőle. Leginkább ő kezdte,én én meg nem bírtam szó nélkül megállni. 3 évet vettünk el egymás életéből,és már látom, hogy az első hónap után el kellett volna válnunk, annyira nem egyező volt a természetünk:(
2011. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

szeretitek egymást -ez a lényeg

"sokat veszekedünk és szinte a semmin"

(előre bocsátom: nagyon aranyosak lehettek!:))))


próbáljátok meg: közös elhatározással, megbeszélve,

ha indul(!) a veszekedés:egy ellenerőt alkalmazni.

(működik!hatás-ellenhatás!)


mintha a "veszekedés" egy gonosz kismanó lenne, aki ellen ketten összefogva tudtok küzdeni -elkergetni.

pl:

-hova tetted?-te tetted!-nem te-de tudom te:

ÁLLJ!- gyere,hadd öleljelek meg egy kicsit!

add a két kezed-előbb együtt énkeljünk valamit(elkezdve a dalt) - valami, ami játékosan kilendít ebből a hibás körből - és majd utána mebeszéljük - próbáljátok meg!


milyen más utána beszélgetni - már szinte azon fogtok összekapni, ki engedhet a másiknak,

hogy legyen neki igaza: )))

2011. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kb. milyen dolgokon veszekedtek? Mert ami másnak idegesítő az megint másnak apróság!
2011. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet az


A gyerek idióta anyjával meg ne foglalkozzatok, ha elkezd hisztizni, tegyétek le a telefont. Fortyogjon magában.

2011. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12:30-as vagyok, bocs, ezt nem ide akartam írni, csak valami nagyon kemény vírus van a gépen és néha elkezd önálló életet élni a gép, programokat megnyit, szövegeket áthelyez stb... :S
2011. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!