Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan veszekszünk a...

Állandóan veszekszünk a párommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt mondta, hogy nagyon szeretne egy kiskutyát. Én mondtam, hogy nagyon szeretem az állatokat, de nem tartom jó ötletnek, mert csak probléma lesz abból, hogy le kell vinni, haza kell hozzá jönni stb. Ráadásul nem egy tárgy amit ide-oda tehetsz. Végül rábeszélt a kutyára, ráadásul nem is akartam én lenni a gonosz, aki nem engedi meg neki, hogy a saját lakásában kutyát tartson (együtt élünk egyébként). Már eltelt jó pár hónap és mindennap rágja a fülemet, hogy VIGYÜK EL a kutyát. Mert túl sok a gond vele, mert rosszul érzi magát tőle, minden szőrös stb. hülye indokok..nem tudunk programot csinálni mert sietni kell haza a kutyához. Elképzelhetitek mennyire dühös voltam, amikor először felhozta ezt a témát, hiszen pont ő akarta..és a lehető legtöbbször nagyon leszidtam..de ez már a mostani problémánkon nem segít.. MINDEN EGYES NAP összeveszünk ezen. Én azt akarom, hogy a kutya maradjon, hisz felelősséget vállaltunk érte..de ő meg azt akarja, hogy menjen..mert állatkínzás, hogy panelben van a kutyus.. Igen..van pofája ilyeneket mondani.. Sőt, a kiskutya helye is meglenne..szép kert..stb. DE a kis állat már nagyon hozzánk szokott, nem tudom elképzelni, hogy ne mellettünk aludjon.. Ugyanakkor még annyi, hogy a párom nem annyira szívtelen, mint amilyennek a sorokból kitünik..ha a kutyus valamiért nyűszít ő az, aki a legjobban izgul..ezt csak a hitelesség kedvéért írom. Szóval szerintetek, mi a legjobb a KUTYÁNAK?
2009. aug. 17. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Te is tudod a valaszt.. A kert, ahol barmikor meg tudod latogatni...
2009. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Ha ő hozta, ő vigye.

Viszont azon elgondolkodtál-e, hogy hová vezet az, hogy nagy horderejű dolgokban nem tudtok megegyezni veszekedés nélkül? Ennek a kutya dolognak leginkább nem ez a tanulsága?

2009. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek meg majd intezetbe?
2009. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A párodnak van igaza,egy kutyának nem való lakásban lenni.Veszekedni pedig emiatt fölösleges.Tévedett,de belátta,hogy nem jó helye van nálatok a kutyának.Ha ezen is veszekedsz vele,mit teszel majd,ha valóban komoly gondjaitok lesznek?Vigyétek a kutyust kertes házba,és álljon helyre nálatok a béke.
2009. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Milyen fajta kutya?

Én biztosan nem engedném, hogy elvigyék. Ha nem tudtok vele eleget foglalkozni akkor persze át kell gondolni, hogy elvigyétek.

2009. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg a párod megtanulta már ebből az esetből, amit meg kellett tanulnia. Ezért a kutyust ne kínozzátok tovább! Se egymást! Mindenki követ el hibákat. Miért lennétek Ti a kivételek? ;)
2009. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is a panelban van a kutyus, de mint te is írtad, a mi kutyusunk is nagyon ragaszkodik hozzánk. Volt egy kis idő, amikor nem lehetett velünk, hát szörnyű volt. Ha meglátogattuk mindig annyira örült,h megbolondult:)

Hiába van vele sok gond, akkor se tudnám odaadni másnak...És mint az előttem szóló is írta,ha gyerekkel baj lesz azt is odaadjátok???

2009. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rendes vagy,hogy annak ellenére,hogy nem akartad a kutyát,így ragaszkodsz hozzá,ha már bevállaltátok.Viszont,ha ennyire sok a vita a kutya miatt,jobb lenne ha tényleg menne.Bár nem írtad,hogy milyen fajta kutya,de a blöki számára is sokkal jobban hangzik a kertes ház,mint egy panel.Ha jó helyre,szerető gazdikhoz kerül,akkor őket is ugyan úgy fogja szeretni,mint most titeket (ilyen jó fejek a kutyák),főleg,hogy még kicsi.Azt kell nézni,a kutyának mi a legjobb!Tehát,ha mégis úgy döntöttök,hogy elviszitek a másik szerető gazdihoz,akkor már nincs visszaút!Ha mégis hiányozna,nem szabad őt utána ide-oda rángatni.
2009. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Panelba kutyát?:D LOL
2013. nov. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!