Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat veszekszünk a párommal!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekszünk a párommal! Mit tehetnék a problémánk megoldása érdekében? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyre többet veszekszünk az utóbbi időben...általában apróságokon..valamikor ö fújja fel valamikor én..változó...de ha ö fújja fel nem tudom kezelni és még jobban összeveszünk...ami nem jó...h kezeljem???Segítsetek !
2011. aug. 18. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen idegen emberek nem fognak tudni segíteni. Beszélgetnetek kéne a veszekedés helyett. Elmondani kit mi bánt, és a másiknak tenni érte valamit. Mindennek az alapja a kommunikáció, és a kompromisszum. sztem nálatok ez a kettő eléggé hiányos.
2011. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vitáznotok kéne, nem veszekedni.

Veszekedni a kicsik szoktak, akiknek nincsenek érvei, csak kiabálnak egymással, tudod... Süketek párbeszéde és egyebek.

Beszélnetek kéne, hogy miért vagytok ilyen feszültek, vagy hirtelenek, miért csattantok ki ilyen hamar, és ezeket a problémákat kezelni.

2011. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Horiaki válasza:
szerintem meg kéne beszélnete amiről veszekedtek!!!
2011. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Én is így voltam a barátommal az elejétől fogva. Nálunk mindig én fújtam föl a dolgokat, de mindig csak apróságokat, soha nem volt egy konkrét dolog. Volt, hogy azt nem tudtuk, hogy min veszekedtünk tulajdonképpen :)Rögtön kiakadtam vagy kiabáltam, szakítani akartam stb.

Aztán megtanultam kezelni saját magamat úgymond. Megfigyeltem, hogy ha az első kb fél órában nem szól hozzám és én se hozzá, akkor utána lenyugszom és normálisan el tudom mondani neki, hogy mi az ami bánt. Egyébként azóta nem veszekszünk, ha valami gáz van, megbeszéljük, és nem mellesleg általában igazat is ad nekem :)

2011. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem is azokon az apróságokon veszekedtek, az csak az indító ok. azt kéne megbeszélni, hogy mi az ami őt bántja veled kapcsolatban és mi az, amit téged bánt. le kéne ülni és szépen, higgadtan megtárgyalni, és ha mond valami bántót, azon sem kéne felkapni a vizet, hanem elgondolkodni az igazságtartalmán. ha ezek után meg tudjátok oldani a problémáitokat, akkor nincs semmi baj, viszont ha mindketten csak ígérgetitek a változást vagy meg sem próbáljátok, akkor lehet még hónapokig halasztgatni, de ennek annyi. sok sikert!
2011. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együttÍ?? nálunk is sok volt a vita de rájöttem /tünk hogy igazából ha elmondja a az egyik a msáiknak h "bocsy de ez nemtetszik" akkor a másik jó abbahagyom vgay nemcsinálja azt a dolgot tevékenységet, cselekedetetami az egyiket felhuzza . ha nemtudjátok megbeszélni értelmetlen a kapcsolat. szerintem fiatal vagy ne ragatdj le , éld az életeed
2011. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ez vérmérséklet kérdése is. Valaki nyugodtabb típus, aki elnézőbb, viszont van, aki hirtelen haragú, mint pl. én is. Hálistennek nálunk ő nyugodtabban kezeli a problémákat, meg a kirohanásaimat (amikor voltak) de ha mindkét fél úgymond veszekedős típus, akkor elég nehéz lehet kezelni egymást. Én azt tudnám tanácsolni, hogy ha van valami probléma akkor ne veszítsd el a fejed, nem szabad azonnal egymásnak esni. Át kell gondolni, főként mert ha az ember ideges, akkor mond olyanokat, amit nem is gondol komolyan, amivel megbántja a másikat és azt utána semmissé tenni nagyon nehéz (ha lehet egyeltalán) Egyébként egy jó vitatkozás nagyon tanulságos is lehet, arra kell törekedni, hogy ne egymást marjátok, hanem a problémát beszéljétek át. De ehhez minimum egy józan ember kell az adott helyzetben.
2011. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy amikor helyzet van mond neki, hogy akkor most menjen haza, vagy te mész el és később megbeszélitek. Addigra lehigad(tok) és normálisan meg tudjátok beszélni, hogy mi a baj.
2011. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!