Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 7 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónapja vagyok együtt a párommal és kisebb hülyeségeken néha veszekedtünk, ami benne van minden kapcsolatba, de mostanába szinte mindennap veszekszünk valami kis hülyeségen. Kezd kihűlni a kapcsolat? Pedig ő is mondja hogy nem akar veszekedni

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is ugyanez van, csak mi 3hónapja sem vagyunk házasok. Mindennap összeveszünk valamin és minden héten a másikunk akar elválni. Mi hiába beszéljük meg a problémákat, ő szerint csak nekem kéne változni mert én veszekszem nem ő. De ő meg okot ad a vitára. Én sem tudom velünk mi lesz.:-(
2008. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Mi most leszünk egy éve együtt, az első pillanattól kezdve tökéletes minden egyszer sem vesztünk össze. De most úgy érzem nem lesz 1 éves évforduló... az a baj, hogy ő nem mondja ki ami a szívét nyomja. Fogalmam sincs mi a helyzet, nem tudom mit akar. Azt mondja én vagyok élete szerelme, nekem pedig ő a lelki-társam, ez biztos. De valahogy mégis tönkrement az egész. :( Vissza se tudom hódítani, mert nem ad rá lehetőséget, mindig van valami baja. Amikor meg nincs akkor nekem van rossz napom.
2008. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélgessetek erről sokat. Mik az elvárásaitok egymás felé és hasonlók, mitől lehet ez.

Maga a veszekedés szerintem nem gond, sőt...teljesen normális velejárója egy kapcsolatnak. Inkább veszekedjetek, minthogy mindig csak nagyot nyeltek.

Nálunk is volt válság és akkor mindenre érzékenyebben reagáltunk, majdnem ráment a kapcsolatunk. De szerencsére tulétük és most boldogabbak vagyunk mint valaha, persze ugyanugy veszekszünk, de megbeszéljük a gondot és a végén csak lerendezük, hogy HüPi én is meg "ő" is és mosolyogva egymáshoz bújunk

2008. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
7 honap nagyon kevés idö, /reltiv/ az együtt éléshez, ha már most veszekedtek , nem sok jora vezet, ezek a veszekedéseket el lehet kerülni, ugy ha toleránsak vagytok egymással, nem mindeig neked kell, a másik félnek, is igy müködik egy kapcsolat, toleranciát kell megtanulnototok, nekem ezt mamám 15 éve mondta nem értettem, majd 7 évi házássag után elváltam, majd ujra van egy párom, akivel már ezt probálom gyakorolni, a toleranciát, 8 éve vagyunk együtt, és ö is ad nekem néha igazat, meg én is neki, ez igy jo. !!
2008. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont tegnap voltunk 2 évesek és mi is állandóan veszekedtünk és veszekszünk is, de imádjuk egymást. Régebben azért több volt a vita, sőt akkor volt hogy egyikünk, másikunk fel akarta adni a kapcsolatot, de akkor ezekszerint haladunk, egyre inkább elviseljük a másik hülyeségeit, de ehhez a nagy szerelem kellett. Nem feltétlenül kihülésről van szó, mert mint mondottam mi 2 éve csináljuk ezt és mostis nagyon szeretem, sőt egyre jobban szeretem.

Beszélgessetek sokat, használjátok az empátia képességét és néha adjátok fel a dacosságot, és néha engedjetek a másiknak. Szerintem meg lehet ismerni a másikat, és akkor tudjátok, hogy hogyan kell kezelni.

Ha szeretitek egymást akkor harcoljatok egymásért!

2008. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lassan 7 éve vagyunk együtt, és ha valaki "tüzes" (ezen veszekedőst értek) pár, az mi vagyunk. Csak az első 3 hónapban nem volt vita, utána jöttek sorban. Mi is minden apróságon össze tudunk veszni, persze repülő csészealj meg ilyenek nincsenek, de az emelt hangnem elég sűrű. Na meg a mosolyszünet is, bár azt csak én szoktam "alkalmazni", mert a hirtelen harag mellett sajnos haragtartó is vagyok (ő nem). Tavaly voltunk a mélyponton, még a válás is szóba került nem egyszer, mert annyira összejött minden gond, hogy teljesen kész voltunk mind a ketten. Azt mondtuk, hogy inkább váljunk el, mintsem a gyerek veszekedést lásson (hozzáteszem, előtte nem szoktunk). De átvészeltük, és bár a mai napig vannak perlekedések meg "harcok", el sem bírnánk képzelni egymás nélkül az életet, szeretjük egymást (szerelem már nincs, csak mély szeretet és féltés). Olyan jó odabújni hozzá! Emellett mi olyanok vagyunk, akik mindent megbeszélnek a legapróbb részletekig, tehát olyan nincs, hogy tabutéma. Sokszor elhülyülünk, mint két gyerek (anyósomék jókat röhögnek rajtunk, hogy sose növünk fel), de persze komolyan vesszük, amit komolyan kell, és neveljük a kislányunkat (aki mellé két héten belül érkezik egy másik). Szóval mi is így voltunk, ahogy ti: már ilyen "korán" veszekedtünk, mégis tök jól megvagyunk, és nem is tudnánk máshogy élni. Ja, és ne mondja senki, hogy csak megszokásból, mert én tipikusan az a fajta vagyok, aki ki nem állhatja a sablonokat, és megszokásból senki és semmi mellett nem tartanék ki.
2008. nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kezd kihulni a dolog, hanem inkább változik. A kapcsolatok kezdetén szerintem mindenki próbálja a leheto legjobbat kihozni magából, és ahogy telik az ido, az ember kezdi természetesnek venni, hogy valaki van mellette, még ha ezt nem is veszi észre, és talán már nem figyel annyira magára, mer ellentmondani. Ez egyáltalán nem baj, unalmas lenne, ha mindenki mindenben egyetértene. A kérdés az, hogy milyen hangnemben zajlanak a veszekedések, mennyire gyakoriak, szeretik-e egymást még. Beszélgessetek sokat, valami oka van a feszultségnek.Ha biztosan tudjátok, hogy szeretitek egymást, tegyetek magatokért, ne induljatok el a lejton.
2008. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

sya. mi is így jártunk. tavaly októberben jöttünk össze és egy tökéletes kapcsolat volt. minden olyan volt mint egy álom. első csók egy film alatt, vacsora az elsó együtt töltött estén, virág, éjszaka folyópart... és a nyáron sokat veszekedtünk, vagyis inkább ilyen kis viták voltak. és két-három pillanat múlva minden rendben volt. a fő gond az volt, hogy az ő szellemisége fejlettebb volt és én nem akartam ezt elfogadni, vagyis az egó tombolt bennem. Majd mindezt követően elolvastam azt a könyvet, ami után olyan sokat fejlődött. És tudod mi történt? A kapcsolatunk annyit fejlődött. Soha nem szerettem valakit ennyire, mint őt.

Remélem nektek is így lesz, s segíthettem egy kicsit.Szia

2008. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!