Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kellene tennem?

Most mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Segítsetek! Nagyon szeretnék már egy fiút, akivel járhatok... Jó lenne ha lenne valakim.. Csak az a baj hogy nem vagyok túl szép, kövér is vagyok, az osztálytársaim undorodnak tőlem meg minden... Segítsetek PLS! :(

16/L


2011. ápr. 25. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egyedül jól érezni magad, csak ennyit mondhatok. Én is nagyon akartam, aztán összejöttem valakivel, akit nem szerettem...de arra legalább jó volt, hogy fel tudtam ismerni később, ki az , akit szeretek.
2011. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
változtass a külsődön, gondolom te sem fogadod el saját magadat, így a többiek mégúgyse fognak. mozogj, sportolj, adj le néhány kilót, esetleg új frizura, új ruhák, leheletnyi smink .. ha bőrproblémák, akkor kozmetikus vagy bőrgyógyász .. új emberként te is magabiztosabb lennél és ez kihat a környezetedre is.
2011. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is fiút kerestem,találtam is,de megjártam. Nagyon vágytam valakire aki szeret,és akit én is szerethetek.Felületes voltam,és az első ajánlatra rábólintottam.Úgy volt,hogy a napokban randizunk,erre most néztem meg egyik közösségi portálon,hogy egy másik lánnyal lefeküdt,és újra akar vele találkozni.Engem meg jól át*aszott. AZt a másik lányt is biztos vagyok benne,hogy csak kihasználja. Végülis azért írtam ezt le,hogy ne ess az én hibámba,ha valaki járni akar Veled,és teszi a szépet,attól még lehet hatalmas se*fej.Kikell ismerni az embereket,anélkül nem megy...

16L

2011. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, a legideálisabb életkor arra, hogy új életet kezdj. Ne akarj egyből mindent, szépen apránként, és akkor biztos a siker. Adj magadnak egy évet ahhoz, hogy elérd a célod. Kezdj el sportolni valamit, hogy csinosabb legyél. Alakíts ki egy olyan stílust, ami tetszik neked, és ami jól áll. Lény nyitott és kedves, szerezz új barátokat, akikkel eljárhatsz erre-arra. Egy évet adok neked, és gyökeresen meg fog változni az életed. Nem olyan hosszú idő, hogy kibírhatatlan legyen! Utána nem győzöl majd válogatni, melyik fiú is érdekelne.. Mert semmit nem ér, ha szép vagy, csinos vagy, okos vagy, ha nincs egyéniséged. Ezen dolgozz! Légy különleges, és szeresd önmagadat!

Nagyon sok tizenéves lány jár hasonló cipőben, mint te, de kevesen mernek lépni és ésszel tervezni. Megköszönöd magadnak, ha te megteszed!

2011. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!