Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne rá lehetőségem, pl...

Ha lenne rá lehetőségem, pl ismertté válnék, ill befolyásos személlyé, ezt tenném, szerintetek?

Figyelt kérdés

Én pl ha ismert lennék, akkor főleg azért harcolnék, hogy a nőknek megmutassam, mennyire nem reális amikor címlaplányokhoz hasonlítgatják magukat és azért küzdenek hogy olyanok legyenek, mint ők.. Azok a lányok agyon vannak photoshoppolva, még a tökéleteset leginkább megközelítők is. Azt tenném, hogy úgy fotóztatnám magam, hogy utána nem javítják ki a hibákat rajtam. Természetesen előtte kihoznám magamból a legjobbat, de itt megállnék, nem kérnék photoshop igazítást. Tornázni, feszesíteni mindig lehet, de pl a mellem nem tudom természetes úton megnöveszteni, és elég kicsik. Az orrom pedig széles és alacsony is vagyok. Vannak bőrhibáim. Ezeket eltakarnám púderrel, ennyit minden nő meg tud tenni, de nem kérném, hogy photoshoppal radírozzák ki a bőrömet porcelántúnusúra. Ja, és fürdőruciban fényképezkednék, háttal, hogy láthassák, annak ellenére hogy elég vékony vagyok, van narancsbőröm, és van pár striám is..

Sok dolog ellen nem tudok én sem tenni, amit lehetett megtettem. És igy büszkén állnék a fotós elé, és büszkén vállalnám magamat bármelyik ujságban :). Ha ez összejönne, én lennék a legboldogabb. Ha van hozzáfűznivalótok, vagy valamiben nem értetek egyet esetleg még kiegésztenétek az ötletemet, kérném a vélemélnyeteket! Köszi :)

Vagy ha van rá más mód, hogy igy "mutatkozzam", szívesen várom az ötleteket. Persze nem mutogatni szeretném magam, hanem a fent leirtak a célom.


2011. szept. 25. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyrészt marhára nem lenne beleszólásod. A magazinok az eladott példányszámra mennek, és bár szép dolog a természetesség, a pasik szívesebben nézegetnek - legalább képen - tökéletes nőket, hisz természeteset az utcán is látnak.


Másrészt aki pozícióban van (tehát megteheti), az nehezen áll ellen a kísértéseknek. Lehet, hogy most, a földön állva ezt gondolod, de nem tudhatod, mit váltanának ki belőled a lehetőségek.

2011. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha azt akarom, hogy komolyan vegyenek, nem vetkőzöm le a fotókhoz, modellkarrierhez meg eleve tökéletesnek kellene kinéznem.
2011. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor lehet már most meg kellene próbálnom valahogy, csak nem tudom hogy. Meg nem hiszem, hogy igy egy "kis senkiként" ugymond valakire is tudnék hatni...
2011. szept. 25. 11:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont a fent leírtak miatt nem vagy híres.. :)


Sajnos erre a médiában nincs kereslet, pedig a gondolat tetszik, és ennek kéne a normálisnak lenni. De képzeld csak el, ha mindenki úgy volna szép, ahogy: senki nem venne fogyasztós cuccokat, szolgáltatásokat, senki nem nézné a tv-t újabb és újabb tanácsadásokért, stb... :)


Minden esetre drukkolok Neked, hátha Te leszel a fordulópont. :) HAJRÁÁÁ!! :)

2011. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Most is megteheted, ha van némi pénzed. Bérelsz pár óriásplakáthelyet adott időre, készíttetsz egy portfoliót, és felteteted a képeket. Frappáns szöveggel egész hatásos is lehet.
2011. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem kell tökéletesnem lenni a modellkarrierhez, ez tévedés. 2 kiló smink sokat dob egy arcon... De persze vannak tényleg szép és tökéletesnek mondható emberek, csak azok nagyon ritkák...
2011. szept. 25. 12:00
 7/17 Hailey13 ***** válasza:
76%

jó ötlet, de nekem már kicsit elegem van ezekből a "média eltorzítja az önképet" jajongásokból. egy normális, okos lány látja és érti a különbséget. aki hülye, az meg az is marad. egyébként meg olyan jó érzés nézegetni az ilyen képeket:) nem érdekel túlzottan hogy photohoppolták-e vagy nem. inspirál. és nem úgy, hogy meglátom a porcelán arcát, mert nekem az nem tűnik fel. inkább az egész megjelenés, a kisugárzás. ha meg így nézzük, akkor sophia loren, marilyn monroe stb. a fekete fehér képeken szebben mutattak, az arcuk egyszerűen hófehér volt.

a narancsbőrt meg striát nem kéne mutogatni. nem tartom olyan dolognak amit szégyellni kéne, de ne essünk túlzásba hogy direkt erre hegyezzük ki a dolgokat.

egyébként meg néha kifejezetten rossz, ha ezeket hajtogatjuk hogy photoshop, meg biztos vékonyabbá szerkesztették... persze, az anorexia is komoly baj, de a túlsúlyos tinédzserek meg ezt gondolják:hát igen, ezek vékony csontvázak, persze, csak retusálták őket, a normális lány 80kg-nál kezdődik.

na mindegy, zavarosra sikerülhetett, de nem igazán értek egyet veled ez a lényeg.:D

2011. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
"olyan jó érzés nézegetni az ilyen képeket"-épp ez is az egyik baj, hogy aki már nem ilyen annak ellenére, hogy kihozta magából a legtöbbet, azt már nem is olyan jó nézegetni...
2011. szept. 25. 12:11
 9/17 A kérdező kommentje:
Mert ezt tömte belénk a média.
2011. szept. 25. 12:15
 10/17 anonim ***** válasza:

Remélem nem a hírnévre vágysz ezen elgondolás leple alatt:))

A gondolatod tetszik. Nem kell híresnek lenned elég ha terjeszted a nézetid a környezetedben és majdan a gyerekeid ilyen szemlélettel neveled.

Ez a fogyasztói társadalom és a pénz világa, ezzel a mentalitással sajnos nem lehetsz híres mert az emberek agyát már átmosták. Az média és lapok csak ezekkel a mű nőkkel adható el. Erre folyik a hülye pasik nyála. Kivétel az a kevés normális aki a természetest szereti.

2011. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!